Převzetí není cíl nebo obrat v Casperu

- May 26, 2017-

Target, maloobchodní gigant, se rozhodl investovat do společnosti Casper Sleep, což je startovací matrace, která se během posledních několika měsíců snaží koupit Casper. Cíl nabídl Casperovi 1 miliardu dolarů, ale nebylo dosaženo dohody. Na začátku rozhovorů s Targem a Casperem se zvedlo spousta peněz, společnost dosáhla v roce 2016 prodeji kolem 200 milionů dolarů, po poslední době v roce 2015, ocenění soukromých investic kolem 550 milionů dolarů. Poté, co se dohoda nezdařila, mohl Target v příštích týdnech oznámit novou investici do společnosti Casper.

Casper byl založen v roce 2013 a začal vstoupit do veřejného oka v roce 2014. Od svého založení byl vývoj rychlý. Casper byla první postelí prodávat pěnové matrace. Matrace byla složena v krabici a dodávána zákazníkům. Casper nabízí 100denní návratovou politiku, která pomáhá zákazníkům objednávat matrace online bez pokusu.

Casper čelí silné konkurenci ze strany soupeřů, jako jsou Tuft & Needle, Leesa, Purple Matrace a GhostBed, které se snaží získat tržní podíl z tradičních společností Matrace. Casper také prodává ložní prádlo, polštáře a pružné krabice. Kromě vlastních webových stránek společnost Casper prodává produkty na stránkách Amazon.com, WestElm.com a desítkách obchodů West Elm.

Stejně jako mnoho velkých maloobchodníků se společnost Target snaží omezit provoz obchodu a prodejní situaci, na jedné straně nyní stále více a více mladých zákazníků vybírá místní značku, na druhé straně Amazon stále zaujímá podíl na trhu v celosvětovém měřítku. Další je šok ze soupeřů, kteří zaznamenali v prvním čtvrtletí letošního roku nárůst o 63 procent, což je více než čtyřnásobek průměrného průměru.

V únoru představil Target své nedávné vývojové plány a představil více než tucet exkluzivních značek v oblastech, jako je oděv a domů, v příštích dvou letech k oživení prodeje. Target už měl chuť minulého roku a zavedení nové dětské značky Cat & Jack a Pillowfort dosáhlo dobrého pokroku. Navíc Target spolupracuje také s řadou mužských značek jako Bevel a Harry a oděvní značka Who Wear Wear, která přitahuje mladé nakupující.


Dvojice:Největší problém elektronického obchodu je obrovská indická domácí logistika trhu Další:Senzor je připojen k elektrické zásuvce, může dosáhnout plné škály inteligentních domácností?