Aplikační oblast hliníkové slitiny je více a více rozsáhlé

- Jan 26, 2018-

Skříň, šatník, postel, stůl, knihovna, skříň na víno, skříň na boty ... Nábytek, který si dokážete představit, může být vyroben z hliníku.


Podle řady odborníků, ve srovnání s dřevěným nábytkem, má celá hliníková rodina zjevnou výhodu diferenciace: odolnost proti vlhkosti, protipožární ochrana, odpuzující hmyz; Materiály lze recyklovat a typický stolek lze recyklovat z jedné čtvrtiny na pátou. Tržní cena je vyšší než 10 juanů / kg. Nepoužívejte lepidlo v nábytkové desce typu desky, chráňte před nánosem formaldehydu.


Samozřejmě, že výhody jsou zřejmé a nevýhody hliníkových a zlatých nábytku jsou také intuitivní: příliš studený, nedostatek tepla z dřeva.


Hliníková slitina se nerodí tváře, na konci 80. let se postupně široce používá ve dveřích a oknech, nahradí ocelové okno a starší dřevěné okno, nyní tvoří 55% celkového podílu na trhu dveří (zbytek je plastový, dřevo atd.).


Dvojice:Jaké jsou příležitosti a výzvy, které je třeba čelit v době vysokorychlostního vývoje v Číně? Další:Originální design a myšlenka banket, odevzdání venku volný čas estetiky CIFF značka v předstihu.