Aplikace bioniky v designu nábytku

- Jun 06, 2018-

V celé historii vývoje nábytku doma i v zahraničí různé styly a školy napodobily biologickou formu v přírodě. Jazyk a symboly, které napodobují přírodní formy, najdete v nábytku. V moderním designu tento způsob konstrukce stále zaujímá poměrně důležitou pozici. Proto je design bionického nábytku jedním z důležitých zdrojů inovačního designu nábytku. Moderní design nábytku na základě principu inženýrství lidského těla s pomocí biologické podoby přírody v kombinaci s funkcí nábytku a modelování, technikou použití bionického make designu nábytku se živými obrazovými a osobnostními charakteristikami, odrážejí určité emoce a zájem.

Mezi nejpřímější formou patří bionika, která využívá figurativní přirozenou formu, aby se vyvinula do abstraktní podoby. Jedná se také o jednu z nejpoužívanějších metod návrhu.

Strukturální bionika je kombinací tvůrčího myšlení a chytrých technologií. Řídí se moderními koncepty návrhu, které vyřeší některé problémy.

Bionická funkce, plechovka z extrémně běžné a běžné biologické struktury funkce, pochopit princip hluboké struktury funkce, z biologické struktury, funkce, přímo nebo nepřímo tvaru modelu, nese tvůrčí návrh výrobku.

Petal bionický design:

HONLY Bionic design.jpg

Dvojice:Finské objednávky zákazníků jsou připraveny pro nakládání a vykládání Další:Oslavte třetí výročí továrny