Nejlepší dárek pro den dětí. Levý a pravý pohovky přinést zdravé a ekologicky šetrné zelené dětského nábytku.

- Jun 01, 2019-

    

Průměrný podíl dětí zůstane doma je až 90 % a v obývacím pokoji je hlavním místem pro zábavu. Význam je samozřejmostí. Po výběru Dekorační materiály, zelená pohovka bezpečně nechat děti hrát volně.


Pohovka formaldehyd je převážně z materiálu a lepidla a podřadné suroviny budou pouze vydávat zápach, ale také množit bakterie po dlouhé době. Již v roce 2015 levý a pravý pohovky odkazuje verze standardu EU formaldehyd a obsah formaldehydu a TVOC v hotových pohovka byla povinna být nižší.


Formaldehyd pohovky je značně odvozen od lepidlo používané v procesu tvorby bavlny v pohovce. Mastnou lepidlo není šetrné k životnímu prostředí a má silný dráždivý zápach. Levý a pravý pohovky byly reformovány a aktualizovány na použití non toxické a neškodné zelenou vodou ředitelné lepidlo k ochraně zdraví uživatelů a pracovníků.

Zároveň platí výplňový materiál pohovky levý a pravý je celé dílo přírodních vysoce elastické východoasijské houba, který neobsahuje mastek prášek a jiných přísad, které budou produkovat škodlivé látky jako formaldehyd a toluenu. Ze surovin do lepidla levý a pravý pohovky je důsledně kontrolována vytvořit místo pro rodiny uvolnit své tělo a mysl a užívat si kvalitu života.


"Stabilní" první, eliminace rizik bezpečnost dítěte

Nemravné je povaha dítěte. Děti vždy jako se odrazit na pohovce, hrát a hrát, to je snadno způsobit pohovku můžete sbalit nebo odloupnout. Škody na nábytku je druhá, hrboly a zranění je nejvíce znepokojující rodiče.


Vnitřní rám honly nábytek je vyroben z přírodní teak, která je šetrnější k životnímu, trvanlivé a trvanlivější než umělé desek.


Eliminovat všechny druhy domácí nestability faktorů od ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochraně dětí zdravý růst.

Rocking chair - childhood1

Dvojice:Nový standard pro domácí výrobky, levé a pravé pohovky i nadále podporovat zelené upgrady Další:Velká integrace domácího průmyslu je novým myšlením o řízení podniků