Charm Teak Venkovní nábytek

- Jan 18, 2019-

Teak a mahagon jsou nábytkem, protože teak Čína nemá tento druh dřeva, takže každý není příliš známý z teaku. Teak je velká kategorie, obecně nejcennější v thajském thajském a barmském teakě, protože thajský teak je zakázán exportovat, takže barmský teak je nejcennější.

Takže jaké jsou vlastnosti a výhody teaku? Charakteristickým znakem teakového nábytku je, že má dlouhou životnost a barevná barva se udržuje po dlouhou dobu. Za normálních okolností se po desetiletí nezmění barva, která se vztahuje k jeho rostoucímu prostředí a vlastnostem produktu. Největší výhodou je, že dřevo samo o sobě má dobré přírodní vlastnosti, vlastní odolnost proti korozi, hmyz a mravenci, odolnost proti vodě a žádné deformace. Je to nejmenší deformovatelný ve všech lesích, i když je ponořen do vody. Když Zheng šel do západní Číny ve starověku, už věděl, že vlastnosti teaku byly používány k vytvoření zvláštních částí trupu. V současné době se většina z nich používá pro venkovní nábytek.

Natural teak series1

Dvojice:Mexické zákaznické řady objednávky jsou připraveny k odeslání, děkuji za Vaši podporu Další:Plátky italské zákazníky dvě Petal produktů připraveno k lodi