Rozdíl mezi PE ratanem a pravým vínem

- Apr 20, 2017-

Společné imitace ratanových nábytkových materiálů pro PE a PVC ratanu, PE je polyethylen, PVC je PVC, je vysokomolekulární polymer. Společné venkovní imitace výrobků z ratanu nábytku jsou PE imitace ratanový nábytek má přednost.

Vysoký pevnost PE / PVC ratanu, v porovnání s přírodní třtinou, má hladký, jasný a čistý povrch, vysoká pevnost, dobrá flexibilita, odolný, voděodolný, opalovací krém, odolný vůči mravenci, odolnost proti moru, zdraví, snadné čištění atd. (PE ratan) napodobují přírodní syntetický umělý ratanový nábytek s jedinečnou flexibilitou, plastičností a ozdobou moderních technologií, výrobky jsou vyrobeny z měkkého tvrdého středního materiálu, linie je hladká a pohodlná. Návrh je nový a plně zváží ergonomický komfort.

真 藤 .jpg


Rozdíl mezi PE ratanem a pravým vínem

1, materiál je jiný. Cane je použít průmyslový syntetický ratan, PE je gumové výrobky; Přírodní třtina je les přírodní, žádné materiály průmyslového znečištění.


2, použití a údržbu jiným způsobem. Ratanové dveře PE na vnitřní a vnější straně nejrůznějších míst, vhodné pro venkovní i vnitřní použití, a nebojí se špinavě nevyvolávají prach potřebují zvláštní údržbu, snadno se čistí. Přírodní ratan je vhodný pouze pro vnitřní použití, nikoliv ve venkovním prostředí, jinak se snadno zlomí a pravidelně čistí a udržuje, nebo vlhké počasí snadno chovaných červů nebo plísní.


3. PE Rattan vodotěsný opalovací krém je dobrý, ale životnost přírodního ratanu, propustnost je dobrá, ale neabsorbuje pot; Přírodní kanystr židle vynikající propustnost, absorb pot potloutek je mokrý.

Komplexní ratanový nástavec PE je vhodnější pro venkovní použití.Dvojice:Jak zabránit korozi z nerezavějícího nábytku? Další:Ne