Rozdíl mezi vodní Malování a Olejová malba

- Mar 23, 2018-

To není rozhodně žádný cizinec zmínit malování, ale jste schopni rozlišovat pojmy vodouředitelné barvy, vodní laky, šetrné k namaluje, barvy, a vody?


Rozumí se, že koncept vodní nátěry na dřevo rychle rozvíjela od vstupu na čínský trh v roce 1995. Další spotřebitelé začali chápat pojem vodní barva a vodní barva vyvinula svůj vlastní úsilí ke zlepšení zdravý život obyčejných lidí a k vytvoření čistoty pro člověka. Životní prostředí je tiše věnoval.


Barvy na bázi vody technologie je více ekologicky šetrné technologie pro vodou ředitelné barvy, které lidé nechápou, a je široce používán v různých segmentech trhu průmyslových nátěrů, architektonické povlaky a stavebních materiálů. Nejzásadnější rozdíl mezi vodou ředitelné barvy a laky na bázi oleje je výběr rozpouštědel. Vodou ředitelné barvy použít vodu jako nátěr pro ředění, zatímco olejové barvy používají organická rozpouštědla. Tato organická rozpouštědla jsou obecně škodlivé pro lidské tělo a znečišťovat ovzduší. Hořlavá rozpouštědla), tedy nejpodstatnější rozdíl mezi barvy na bázi vody a olejovými barvami je ochrana životního prostředí a dopad na lidské zdraví.


Jak barvy na bázi vody je ekologičtější, spotřebitelé jsou informováni o "voda založené", již při nákupu barvy na zeď, ale mnozí spotřebitelé Ignorovat barvy na bázi dřeva na povrchu nábytku. Protože někteří lidé říkají, že lak na dřevo je také vodou ředitelné a zdravější; Jiní říkají, že dobrý lak na bázi oleje je vhodný pro povrchovou texturu některých nábytek z masivního dřeva. Tak je barva na povrchu nábytku, vodnaté nebo mastná? Odborníci potvrdili, že s vysoce kvalitní barvy na bázi vody, ekologické index nábytku se výrazně zlepší.


Rozumí se, že ať je to nábytek nebo jiné materiály, vodou ředitelné barvy jsou barvy, které používají vodu jako ředidla. Vnitřní a venkovní nátěry, metalické barvy, atd v současné době na trhu mají odpovídající barvy na bázi vody výrobky, zejména ve vnitřní stěnou nátěry budov. Vodou ředitelné barvy již ovládnout trh.


Pro běžné spotřebitele vodní dřevo laky jsou trochu neznámé, a experti říkají, že vodou ředitelné laky stanou nesporným proudu, na povrchu stěn nebo dřevěných povrchů.


Dvojice:Náklady na nábytkářském průmyslu v zemi zvýšil o 9,87 % rok na rok Další:Celý dům vlastní domov Chaos skupiny clusteru normy budou zavedeny na březen 15