Různé vlastnosti PE Ratan a Pravý Ratan

- Sep 05, 2017-

Společné imitace nábytku z ratanu pro PE ratan a PVC ratan, PE je polyetylén, PVC je PVC, jsou polymerní makromolekuly. Společné venkovní imitace ratanového nábytku jsou vyrobeny z PE imitace ratanového nábytku.


Vysoce kvalitní Rattan PE / PVC v porovnání s přírodním ratanem, ale také hladký a jemný, hladký, s vysokou pevností, dobrou pružností, odolným, voděodolným, opalovacím olejem, plísním, můra, zdravím, snadno se čistí a tak na. Imitace ratanového nábytku z ratanu (PE ratan) imitace přírodního syntetického syntetického ratanu, ratanového nábytku s jedinečnou flexibilitou, plastičností spojenou s výzdobou moderních technologií z měkkých a tvrdých výrobků, pohodlných a hladkých linií. Módní, plná úvaha o ergonomickém pohodlí.

Rozdíl mezi PE a ratanem

 

1, různé materiály. Ratanové židle z PE jsou vyrobeny z umělého umělého ratanu, jsou plastové výrobky; přírodní ratanové židle je přírodní les, není žádné průmyslové znečištění materiálu.

 

2, použití míst a způsoby údržby jsou různé. Rattan PE pro nejrůznější vnitřní a venkovní prostory, na otevřeném vzduchu nebo uvnitř, jsou vhodné, a nebojí se špinavé, ne prach bez zvláštní údržby, snadno se čistí. Přírodní ratan vhodný pouze pro vnitřní použití, nemůže být vystaven ve venkovním prostředí, nebo je snadno přetržitelný, a pravidelné čištění a údržba, nebo vlhké počasí snadno hmyzu nebo plísní.

 

3. PE ratanový židle vodotěsný opalovací krém je dobrý, ale život jako přírodní ratan, prodyšný, ale není pot; přírodní ratanové židle vynikající prodyšnost, pot a vlhkost.

 

Výše zmíněná vinná réva je vhodnější pro venkovní použití.

 

Liyang nábytkářské výrobky jsou ekologicky šetrné PE ratanové, v souladu s mezinárodními standardy, s anti-ultrafialovým (autorita zkušební agentury SGS certifikace, anti-UV až 3000 hodin), vysokou pevnost v tahu, omyvatelné vlastnosti a netoxické neškodné, 100% recyklovatelné.


Dvojice:Výroba vlastního nábytku a proces Další:Jak udržovat nábytek venkovního nábytku z ratanu