Pět klíčových slov domácího průmyslu v první polovině roku 2017

- Jun 30, 2017-

1. Návrh

Požadavek domácího návrhu není sloganem, s nárůstem spotřebitelské poptávky, úrovní designu a servisního procesu tradičních firem s domácími dekoracemi bylo obtížné splnit požadavky spotřebitelů. Požadavek na spotřebitelský trh také řídí vlastní transformaci průmyslu - oceňování designu a oceňování návrhářů. V první polovině letošního roku ukázaly pohyby několika průmyslových gigantů, že důraz na design nebyl prázdným slovem a společnosti začaly mlčet.

2. Zobrazit

První Peking mezinárodní výstavy nábytku a Čína život festival většina domácnosti průmyslu ukázat sebe a směrové obchodníky, splnit spotřebitelům domácnosti "odměnu, nakupování, koupit" koncentraci, stěhovat děti, důchody a spolupráce záměru inteligence a jiných průmyslových odvětvích. Převrácený v průmyslu, výstava status quo "neukázat" Peking nechal desítky tisíc domácností praktikující nové vlastnictví, nechal také globální design značky, originální mistry a špičkové kavárny se objevily na výstavě, pro fanoušky města Domů a designu přináší mnoho výhod. Stojí za to těšit, výstavy se stala průmyslovou "značkou", které se konají v budoucnu pro oslavy roku, přiláká velké množství energie domácností se shromáždil v Pekingu, současný vzor domácího průmyslu mají hluboký dopad.

3. Marketing

Ačkoli domácí plavení následně marketing je mnohokrát, ale není popření, že marketing domácnosti se stává stále obtížnější, jakmile loterie, nákup skupiny, prezident podepisuje téměř každý měsíc některé marketingové metody, mimo jiné, již nechal spotřebitele mít Vážná "únava", pronájem jednoho hvězdného souhlasu již není nová, kruh přátel zdánlivě má atraktivní titul není zcela atraktivní bod otevřený, nyní již ne kytice se nebojí hluboké aleje éry, jak naplánovat velkou pozornost marketingu Plánování, stát se domácí podniky ochotné utrácet těžko stavět věci.

Věda a technologie z 4.

V loňském roce se technologie VR v domácím průmyslu také líbila kuřecím žebrám, letošní technologie VR přinesla zákazníkům bohatší zážitek. Nastavení VR v domácnosti a prodejny nábytku umožňuje spotřebitelům zbavit se prostoru a časového limitu a vidět více o celém vizuálním efektu tvrdého zatížení a měkkého zatížení. Design bydlení, zákazníci mohou navrhnout software s pomocí zadání jeho informace o pokoji, na modelování počítače, a tak pro 3 d efekt na displeje, vidět efekt prostorového designu, intuitivnější myslet se stává viditelné a stereo, šetří Čas a ušetřit energii.

Aliance z 5.

Zvyšující se konkurenční prostředí spotřebitelů a trhů se postupně posiluje spolupráce mezi podniky, mezi jednotlivými podniky stejného průmyslu protichůdce do přítele předtím, přeshraniční spolupráce v různých průmyslových odvětvích umožňuje také samotné moci podniku Dospělý, 1 plus 1 větší než 2 vzory spolupráce se stala domovem pro vývoj směru plavení následně.


Dvojice:Obchod s nábytkem: Obchodník čelí dilematu, jak čelit budoucnosti Další:Rutinní ≠ cesta ven, dodržování rozdílu je nábytkem na trhu nábytku