Fúze umění a designu

- Jun 15, 2018-

Když je umělecký styl kombinován s designem venkovního nábytku, existují dva druhy stavy odchylek v důsledku způsobů tvorby a dalších důvodů.


Vázání umění a designu. Mohli jsme vidět vztah umění a designu je striping, vysoce umělecké použití funkce venkovního nábytku a modelování venkovního nábytku, materiálové technologie a jiné konstrukční prvky nevykazují žádnou korelaci mezi, jen dělá jednoduchý přírůstek, to v mnoha často se setkali v designu podnikání ve venkovním nábytku. Pokud se tento aspekt nemůže zlepšit, bude to nevyhnutelně vést k povrchní a slepé aplikaci umění v designu a umělecký styl nemůže být hromadně vyráběn, pouze zůstat ve fázi kreslení modelu.


Návrh je roubovaný na umění. Nejen návrháři rádi projevují svůj styl designu v oblasti venkovního nábytku, ale také umělci rádi používají jako nosič stvoření venkovní nábytek. Po umělém roubování venkovního nábytku je režisér "rostliny" jen umělcem s nábytkem jako nosičem výtvarného umění, jedná se o naši diskusi o designu venkovního nábytku v opačném směru, u některých výtvarných výstav je velmi společnou podobu těchto děl.

Chair.png

Dvojice:Kanadský zákazník Swing Bed Order je připraven Další:Americký zákazník navštíví dnešní továrnu, kde se dozví o našich produktech