Budoucnost celého vývoje hliníkových nábytku by se měla vyvarovat třeti minové oblasti

- Apr 26, 2017-

Ať už z úhlu zelené ochrany životního prostředí nebo z výrobní kapacity hliníku, celý hliníkový nábytek se narodil pro mnoho lidí v průmyslu, aby viděli naději.

Nábytek z masivního dřeva, hliníkový nábytek je největší charakteristický je zelená ochrana životního prostředí, a s vývojem hliníkové umění hliníkové slitiny nábytku na dotek a vzhledem k celé domácnosti dekorace prostor aplikace více prostoru pro rozvoj.

Ale vývoj celého hliníkového nábytku není prostý plachtění, zažijete více křtu na trhu od nezralých až po vyspělé fáze vývoje, takže v budoucnu by se neměl vyvíjet celý hliníkový nábytek, co je moje?

 

Důl 1 : nedostatek průmyslových standardů

Průmyslové standardy řady problémů vyplývajících z nedostatku jevu je vlastně jeden z každého odvětví musí čelit problémům.

V průmyslu na začátku počátku, zaměřený na trh, výrobky, výrobci a spotřebitelé standardů, které mají být zřízeny, je velmi důležité.

Vysoká specifikace je výhodná pro vedení benígné konkurence na trhu, standard pro zlepšení kvality produktů, podporu průmyslu k urychlení technologických inovací, vedoucím průmyslu trvalý, rychlý a zdravý vývoj.

Stejně jako v této fázi ve vývoji nábytku z masivního dřeva, vytvořil soubor návrhové technologie, produkt, zakázky, technologii procesů a přijetí standard a zkušební metoda průmyslových standardů, jak v této fázi vývoje nábytku z masivního dřeva, se tvořil Soubor zahrnující návrh, výrobní standardy, zakázky, technologii procesů, průmyslový standard pro přijetí a zkušební metodu.

Standardní opracování plátků, přísady a výrobky z kulatiny a produkty zpracování lepidla, jako jsou požadavky na zpracování, jsou jasná pravidla.

Takže s využitím zkušeností s vývojem nábytku z masivního dřeva je mimořádně důležitý průmyslový standard pro zdokonalování vývoje celého hliníkového nábytku.

Celá kvalita hliníku s hliníkovým nábytkem rozhodla, že úroveň skalárního zpracování stupně, následná recyklační servisní údržba a řada problémů musí být standardem pro měření.

Důl 2: výrobky mají tendenci k homogenitě

Produkty na trhu mají tendenci homogenizovat plagiátorství je jedním z výkonů produktů.

Věříme jak v masivním dřevěném nábytkářském průmyslu, tak iv oblasti oken a dveří, je to produkt mezi problémem plagiátorství vážný.

Vedle výše uvedeného nedostatku průmyslových standardů vedla k tomuto problému další důležitý důvod, že na počátku tržní hodnoty ziskového úsilí nedisponují výrobci pocit "inovace podporující produktivitu".

To platí zejména u některých malých a středních podniků.

Pro malé a střední výrobce na trhu, každý výzkum a vývoj nového produktu, je třeba dát čas a náklady je velmi obrovský, má určité tržní riziko, může prodejní popředí není optimistické.

Takže zdravý vývoj celého hliníku nábytku neoddělitelné od kultivace vědomí inovace výrobků, inovační schopnost je test komplexní sílu pro výrobce, je také produkt, pokud můžu získat jeden ze základních faktorů spotřebitelů.

Důl 3: výrobky s nízkou přidanou hodnotou

Podle sina spotřebitelského průzkumu spotřebitelů v oblasti nábytku, spotřebitel je v při výběru nábytku výrobků bude nejprve zvážit první faktor je značka, druhá je cena.

Zde představuje malá značková myšlenka značku reprezentativní pro úroveň přidané hodnoty produktu.

Z pohledu spotřebitelů je vedle materiálu použitého pro nábytek, design a funkci praktické aplikace i úroveň poprodejního servisu pozornost spotřebitelů zaměřená na klíčové body.

Z pohledu podnikání, v budoucnu, pro spotřebitele vyřešit některé body bolesti v životě, poskytnout spotřebitelům cennější nábytkové výrobky, bude velmi konkurenční.

Dřívější dveře a okna ze systému dveří a oken, nábytek z masivního dřeva z posuvu má vlastní nábytek pro vývoj nábytku s vysokou přidanou hodnotou.

Stejně tak celý hliníkový nábytek není výjimkou, nebo v budoucnu přes celou hliníkovou nábytkovou show pro nás není prostě nábytek přizpůsobený, personalizované konotace, v kombinaci s vývojem The Times, také nám dá fair show velmi inteligentní A humanizaci celého času.


Dvojice:Inteligentní domácí trh pomalu vedou trh směrem k vědě a technologiím Další:Výhody nábytku z nerezavějící oceli