Internet věcí se rychle rozšiřuje a inteligentní domov je klíčem k dalšímu rozvoji

- Nov 22, 2017-

Internet věcí se stal důležitým motorem zeleného, ​​inteligentního a udržitelného rozvoje v ekonomickém a sociálním světě. V rámci rozšiřování podílu zařízení pro síťové a internetové komunikace budou inteligentní domácí zařízení v roce 2021 předcházet smartphony.

Dříve podle Gartner předpovídá, že globální síťové zařízení číslo dosáhne 20,8 miliardy v roce 2020, zatímco BIIntelligence prognóza globální síťové zařízení číslo dosáhne 34 miliard v roce 2020, ve kterém internet věcí zařízení 24 miliard, chytré telefony, tablety, zařízení s mobilním internetem, jako je množství, je pouze 10 miliard.


S desítkami miliard připojených zařízení, které přinášejí výbušný růst dat, společnost IDC očekává, že celosvětové údaje budou překonány 40ZB do roku 2020, tedy 22krát ročně. Z hlediska aplikace Internet věcí podporuje rozšíření internetových aplikací z oblasti spotřeby na a postupně prohlubuje řízení města.


Internet věcí se rychle rozšiřuje a inteligentní dům bude klíčem k dalšímu rozvoji internetu věcí v roce 2020, tvrdí nová zpráva výzkumu společnosti StrategyAnalytics.


Ohláste propojenému světu: inteligentní dům je klíčem k budoucímu internetu věcí rostou ", zdůraznil, že do konce letošního roku bude nasazeno téměř 20 miliard internetových a síťových zařízení na celém světě, příští čtyři roky budou 10 miliard dalších. Podnik je klíčem k využívání trhu s internetovými věcmi v posledních letech, ale dlouhodobé prognózy ukazují, že inteligentní domácnost by mohla být připojena k internetu v zařízeních s technologií 2020 a iot, která byla hlavním motorem růstu, počet připojení dosáhne 50 miliard.


Mezi hlavní zjištění zprávy patří:


1. V rámci podílu rozmístěných síťových zařízení / zařízení IoT budou chytré domácí zařízení v roce 2021 překonat smartphony.


Internet věcí se v roce 2017 zvýší o 17%, avšak v roce 2021 klesne na 9%.


3. Podnikový internet věcí v současné době tvoří 52% celkového internetu internetového terminálu.


David Mercer, hlavní analytik a autor strategie StrategyAnalytics, uvedl: "Počáteční počítač s připojením k internetu nyní představuje pouze 5% celkového trhu, což ukazuje, jak internet pronikl do mnoha aspektů našeho života."


BillAblondi StrategyAnalytics inteligentní ředitel pro výzkum domácnosti strategií, řekl: "vývoj inteligentní dům je stále jen v jeho počáteční fázi, spolu s rodinou stále více a více síťových zařízení instalace, bude širší v internetu věcí v budoucnosti deset let jeden z největších segmentů trhu. "


Dvojice:V San Francisku v Kalifornii je zakázáno zakrýt čalouněný nábytek a výrobky pro dospívající Další:Výhody dřeva vosk nábytku