Dále Ministerstvo ochrany životního prostředí, a nevyhovující domácích podniků bude uzavřen na konci září

- Sep 16, 2017-

Ministerstvo ochrany životního prostředí nedávno oznámil, že společnosti, které se nepodařilo inovovat své emise bude uzavřen až do konce září. Státní rada také oznámil zásadní bezpečnostní inspekce v červenci a říjnu, a všechny 34 provincií Číny a obcí bude "kontrolovány". Ochrana životního prostředí, bezpečnostní úřad pěstní zápas opět nulové toleranci na vládnutí, průmysl zasvěcených zmíněné faktory způsobující cenu více než 2017 ceny surovin otevřené a nárůst cen, včetně zbytek více než deset druhů faktorů, měli sanitární a upstream dodavatelů byla odstavena nařízení, někteří odborníci řekl druhé poloviny letošního roku bude nejkrutější reorganizace průmyslu koupelna za půl roku.

 

Nejdůkladnější nové kolo inspekce v domácí průmysl

 

Dávejte pozor! Další bouře ovládne celé odvětví domácí! Čtyři měsíce domácí průmysl musí být opatrní, opatrní a pečlivě... Administrace bezpečí pod státní rada oznámila v říjnu 7 k provádění bezpečnostní kontroly, 34 provinciích a autonomních oblastí v Číně keramičku, svážnice dřeva, šatník, koupelna hardware factory bude "zkontrolovat", žádná nebyla schopna Přežijte. Někteří lidé v průmyslu žalozpěv: bouře ochrany životního prostředí nebyl uhašen, bezpečnostní bouře, toto kolo kol inspekce, přinutit průmysl zamíchat karty. V budoucnosti, ekologické ochrany bezpečnou výrobu nedosahuje postavení podniků, je obtížné.

 

Všeobecná Správa bezpečnosti a dohledu: hlavní inspekce bezpečnosti výroby v červenci a říjnu a centralizované rekonstrukci v červenci

 

Bezpečnost podání státní Rady vydala "výroby bezpečnostní výbor státní Rady asi k bezpečnosti výroby hlavní inspekce oznámením, oznámil v od července do října pro různé podniky ve velké zjišťovat až čtyři měsíce. Inspekce bude trestat řadu protiprávního jednání v souladu se zákonem; Budeme důkladně kontrolovat řadu závažných havárií. Jsme bude ukončena a počet podniků, které porušují zákony a předpisy a které nesplňují podmínky pro bezpečnou výrobu. Odpovědnost zveřejňuje skupina jednotek a jednotlivců, kteří nejsou odpovědné za provádění opatření a nedostatečná opatření; Budeme důsledně provádět veškeré odpovědnosti a opatření pro zabezpečení prevence a rozhodně omezit hlavních a velkých havárií.

 

Kontrola bezpečnostní dohled by neměla být ignorována. Podniky s následujícím problémům by se podívat na sebe okamžitě:

 

Podle zprávy Rady bezpečnosti shenzhen následujících šest podmínek jsou snadno být opomíjen v továrně a mnoho podniků mají smůlu. Podnik, který má podobný problém, rychle hledat!

 

1. skladování nebezpečných chemických látek, které nejsou uloženy ve vyhrazené sklady;

 

2. nepodařilo se formulovat nouzový záchranný plán pro výrobu bezpečnostních nehody a tranzitní sklad nebezpečných výrobků;

 

3. se nepodařilo nastavit bezpečnostní systém pro bezpečnost výroby nehod;

 

4. Non pravidelná kontrola speciálního vybavení;

 

5. není-li organizace zaměstnanců k provádění pracovnělékařských prohlídek podle zákona;

 

6. porušení ustanovení pracovní prevenci chorob.

 

Bude uzavřen před koncem září, pokud nelze inovovat své emise

 

Ministerstvo nedávno informovali, bude přísně vládnutí "chaotický" podniky jako jeden z hlavní obsah posílení dohledu, nemůže inovace uspokojí podnikání, dříve, než bude uzavřena do konce září letošního roku. V druhé polovině roku ministerstvo ochrany životního prostředí bude striktně regulovat problém ochrany životního prostředí. Zároveň platí nejpřísnější právní ochrany životního prostředí v historii zajistí dohled nad "pěti krokem metody" bude účinné a zákon se stane normou.

 

Peking-Tchien-ťin hebei a jeho periferie: společnosti nelze aktualizovat a inovovat své emise bude ukončena do konce září a přeruší napájení, vodu a zúčtování.

 

, podle epicentra široká síť, Shanghai securities news hlášeny na 14 červenci, Ministerstvo životního prostředí koncem června, Peking-Tchien-ťin hebei v 28 měst a přilehlých oblastech mají rezervovat "chaotický" 17,6 podniku, nemůže uspokojit inovace podnikání, tento rok bude musí být uzavřena před koncem září.

 

Správa ochrany životního prostředí prostředí hlavy pole jako yong bulletin, Peking-Tchien-ťin hebei a přilehlých oblastech k posílení dohledu pro kontrolu znečištění ovzduší za tři měsíce, k posílení inspekčních týmů má kontrola více než 3,2 podniků, z nichž více než 2 m podniky problémy životního prostředí nelegální, představovaly více než 64 %, zejména "chaotický" podniků, počet nelegálních problémy jako znečištění zpracovatelská zařízení není dokonalá.

 

Do konce června dosáhl počet "rozptýlené" podniků, které byly zkontrolovány a hlášené do regionu 176 000. Na konci září by zavřou všechny podniky musí být schopen aktualizovat a inovovat.

 

Pole jako yong řekl, že ochrana životního prostředí provádět velmi přísný systém poplatek off, "nemravné" organizace nařízení, například vypnout enterprise musí implementovat "dvě zlomené sanqing", tedy, voda, elektřina, suroviny, čisté zařízení, čisté stránky.

 

Dříve myšlenka "ekologických inspektorů ovlivňují místní ekonomiky" přilákala široká pozornost pro jeho přesahu pokrytí. V reakci na to tian reagoval na situaci tím, že vysoký tlak na nelegální podniky v prostředí, které nebude mít vliv na normální vývoj sociální ekonomiky. "Neexistují žádné procedury, žádné řízení zařízení, ne" rozptýlené znečištění "emise cíle. Žádný podnik by měl existovat kdekoli."

 

Kdy začne kontrola vaší výroby?

 

7 srpna kontrolu klíčové body: dohlížet, zda k dokončení vypouštění povolení před koncem června; "Zvýšená zdroj" automatické monitorovací zařízení instalace, sítě a provoz; Emise ze zdrojů průmyslového znečištění.

 

Klíčové body v září: zvláštní emisní limity pro oxid siřičitý, oxidy dusíku a pevných částic znečišťujících látek vypouštěných do všech uhelných kotlů v městských správních oblastech do konce září. Vyšetřovat a trestat nadměrnému výboji v souladu se zákonem. Inspektor kolem zda Hotovo nesprávný vrchol produkce schéma a vypracování seznamu neprovádí nesprávný vrchol produkce podniků v klíčových odvětvích, bude mít úkol ke schválení podle zatížení maximální povolené výroby a podle požadavky práce v plánu ke schválení nebo pro záznam.

 

Klíčové body po říjnu:

 

(a) "malé a nepřehledné" podniky k zákazu dokončení úkolů do konce října;

 

(2) 10 kouřící tun a následující kotle spalující uhlí, stejně jako trouby a pece provozu malé uhlí, vyřazený z práce do konce října;

 

(3) zvláštní emisní limity oxidu siřičitého, oxidů dusíku a částic znečišťujících látek vypouštěných do uhelných kotlů;

 

(4) pracovní podmínky emisních povolenek vydaných v odvětví oceli a cementu;

 

(5) emise zdrojů průmyslového znečištění.

 

Podnik má jediný vadí neodpovídat, domácnost zdražování je nevyhnutelná

 

Loni v listopadu, zkouška a rose ceny surovin dvojí whammy, domácí organizace pro ochranu životního prostředí zařízení transformace, kartonových obalech, manipulační náklady vzrostly, měli někteří předpovídají post-rekreační domácnosti celkové ceny se zvýší asi o 30 %. I když teď balení a expedici není hlavním problémem, ale je výsledkem životního prostředí dohledu a tlak ceny surovin je stále nepolevuje, pro výrobní podnik, je opravdu "je že člověk nejde nahoru, inflace je také rozumné." Od loňského listopadu, sprchové místnosti, hrudníku a tak dále domácnosti, stavební materiály ceny prudce vzrostly, mnoho lidí byly při jednom zabránit ceny nadále porostou ještě čas, konec konců, tento druh veřejných statků, domácnosti Host Jednotková cena je vysoká, je mírně trochu se několik stovek yuan, je navíc téměř každá domácnost kategorie růže.

 

Podle třetí strany trhu, podle data monitorování jejich vlastní v průmyslu od boom začal po jen za měsíc času, dřevěné dveře, hrudník ceny 15 % ~ 30 % a velikost domácí spotřebič, cena 20 % ~ 35 %, sanitární hardwaru zvyšuje 20 % ~ 4 0 %, namísto zastavit rostoucí ceny surovin a také vylétlo, balení karton je stále skladem, většina výrobců mají předem vysazen. Přítel, který stále váhá se chtít ozdobit nedávno, musí rychle, jinak se může zvýšit cenu vám plakat slzy.


Dvojice:Čínský nábytek společnosti jsou zelené a nábytku společnosti čelí reformy životního prostředí. Další:Pudong domů Ukázat čtyřhra publikum zvýšení 26,3 %