Nejvíce přísné environmentální sanační akce, nucené nábytek podnikání tiše ceny

- Feb 26, 2018-

V roce 2018 se kampaň na ochranu životního prostředí stala horkým tématem v domácím obyvatelstvu. Počet daní na ochranu životního prostředí a počet oznámených projektů po sobě po sobě je tentokrát více než 5 milionů. Pro spotřebitele je rozsáhlá ochrana životního prostředí vládou dobrá věc, ale také se stala jednou z příčin růstu cen výrobků.

V roce 2016 se země začala řídit rozsáhlou inspekcí ochrany životního prostředí, mnozí výrobci nábytku si myslí, že tato řada ochrany životního prostředí vítr bude holit minulost, neočekávali, že do roku 2017, ekologická sanace přísnější, řada ekologických nápravných opatření umožňuje podnikům vidět vládu, aby řídila určování životního prostředí.

V roce 2018 by pro nábytkářský průmysl pravděpodobně vyžadovala přísnější ekologická nápravná kampaň "zelenou daň".


Zveřejněte počet zelených daní a počet projektů

Šest let legislativy, dvě jednání, "Daňové právo ochrany životního prostředí" 1. ledna 2018 vstoupí v platnost. V současné době již téměř 30 provincií (měst, okresů) postupně oznámilo výši specifických daní a počet projektů týkajících se znečišťování životního prostředí znečišťujících látek a látek znečišťujících ovzduší. Mezi nimi jsou poplatky v Pekingu nejvyšší v zemi. Provincie Jiangsu, Tianjin, Hebei a Sichuan) Stupeň ekologické daně je 3-5krát nižší než minimální standard. Oblasti s relativně silnou nosností v Ningxii, Gansu, Jiangxi a Jilin jsou ekvivalentní standardu poplatků za odpadní vody; některé provincie jako Shanxi, Hubei, Fujian a Yunnan vhodně zvyšují standardy.

Několik hlavních velkých nábytku také stanovilo hlavní původ poplatků. V Guangdongu množství znečišťujících látek na znečišťující látku činí 1,8 juanů a množství znečišťujících látek ve vodě činí 2,8 juanů na znečišťující látku. V Sichuanu je příslušná částka daně pro znečišťující látky ve vzduchu 3,9 yuanů pro každou znečišťující látku a příslušná daň na znečišťující látky ve vodě je 2,8 yuanů pro každou znečišťující látku. Peking a znečištění ovzduší Použitelná částka daně je 12 juanů na ekvivalent znečištění a příslušná daň na znečišťující látky ve vodě je 14 juanů na ekvivalent znečištění.

Náklady na nárůst výroby nábytku "Zákon o ochraně životního prostředí" jasně ukázal, že podniky a instituce, které vypouštějí čtyři zdanitelné znečišťující látky, jako jsou plyn, voda, tuhá hmota a hluk přímo do životního prostředí, a další výrobci a provozovatelé musí platit ekologické daně, Průmysl a některé závažnější znečištění zpracovatelského průmyslu, které zahrnuje více než 500 milionů různých typů podniků.

Výzkumný tým Centrální univerzity financí a ekonomiky předpovídal, že rozsah environmentální daně by značně převýšil stávající poplatky za odpadní vody, přičemž by každoročně vybíral nebo dosáhl 50 miliard yuanů, a to téměř třikrát ve srovnání s vybíráním 17,3 miliardy juanů v roce 2015 .

Analýza odborníků poukázala na to, že roční výstupní hodnota 50 milionů juanů pro středně velké podniky vyrábějící nábytek, například roční potřebu platit množství znečišťujících látek znečišťujících látek, celkem asi 60.000 -12 milionů; zaplatit daň za znečišťující vodu, celkem asi 8 milionů -15 milionů; zaplatit piliny, prach, chemický odpad a další daň z pevného odpadu, celkem zhruba 150 000 -30 milionů; muset zaplatit daň z hluku, celkově asi 5000-2 milionů za měsíc. Souhrnně, roční produkce ekologických daní by měla činit 300 000 až 70 milionů.

V Hebei, Guangdong, Sichuan nábytkářský průmysl clustery, nábytkářských společností ročních ekologických daní bude vyšší, s předchozí ekologické vybavení rektifikace ročně 150.000 -30 milionů investic, roční celkové náklady 500.000 -100 milionů v ochraně životního prostředí Investice do nábytkářského podnikání bude malé výdaje pro malé podniky budou obrovskou zátěží.

To znamená, že 50 milionů jüanských podnikatelských výdajů na ochranu životního prostředí, pokud jsou všechny převedeny na spotřebitele, cena nábytku ze závodu vzrostla o alespoň 1% až 2%. Zvýšení nákladů na jeden nebo dva body pravděpodobně bude poslední slámu, která rozdrtí velbloud, u malých a středních podniků nábytku, které mají často čisté marže nižší než 10%.

Náklady na nábytkářské práce byly převedeny na spotřebitele

Současné náklady na nábytkářský průmysl také čelí nárůstu nákladů na pracovní sílu až na 2,7 násobek nákladového tlaku, náklady na soukromé financování více než dvakrát vyšší než referenční bankovní úrokové sazby, náklady na logistiku jsou dvakrát vyspělými zeměmi, podstatným nárůstem nákladů na suroviny. Rostoucí náklady výrobních podniků nevyhnutelně povedou ke zvyšování cen nábytku.

Podívali se na výkonnost společností, které jsou kótovány na nábytku, již počátkem roku 2017 se zvýšila řada společností na trhu s nábytkem. Od počátku letošního roku, s nárůstem různých nákladů, byla představena dráha stoupajícího nábytku. Některé podniky s cílem udržet podíl na trhu, pokusit se oddálit čas růstu ceny, snížit míru růstu, ale náklady stále stoupají, nutit tyto společnosti se připojit k řadám zvýšení cen.

Pečlivý spotřebitel zjistil, že mnoho cen nábytku tiše. Takový jako on-line prodeje značky nábytku, ačkoli v posledních letech stále více a více různých propagačních aktivit, ale ve skutečnosti celkové zvýšení ceny výrobků o 25%.

Spotřebitelé byli zvyklí na zvýšení cen. Již před několika měsíci, přátelé krouží přesměrování domů, a dokonce i domácí spotřebiče všech typů zvýšení cen v roce 2018, to není v žádném případě bezpředmětné. Koneckonců, v této době je zvýšení cen divné.

Je předvídatelné, že v nové fázi ekonomického rozvoje, vhodný pro požadavky na životní prostředí se stane základním výrobním podmínkám pro podniky vyrábějící nábytek, což také urychlí hloubku přeměny nábytkářského průmyslu.


Dvojice:Liaoning Benxi nábytek a výrobky ze dřeva Enterprise objem růst vývozu. Další:Odborníci vysvětlují nákup venkovního nábytku