Venkovní nábytek, který je zanedbáván čínským trhem, skutečně pěkný a snadno použitelný!

- Dec 06, 2019-

Když mluvíme o venkovním nábytku, můžeme uvažovat o parkovacích saloncích, houpacích křeslech atd., Které by měly být ve venkovním veřejném prostoru nebo na nádvoří vily.

Venkovní nábytek je ve skutečnosti velkým konceptem, včetně venkovního a semi-venkovního nábytku pro veřejný nebo osobní odpočinek.


Venkovní nábytek se nebojí geomantického deště, modeling se vrací většinou velmi elegantně, dá se říci, že je to nezbytná magická zbraň, která dělá rekreační, móda a odolný domácí prostor.


Dnes nechte autora představit nějaký vysoce odolný ultra trvanlivý venkovní nábytek, nechte si znovu porozumět venkovnímu nábytku.„Hay“ by měla být designérská značka, se kterou jsme dnes více obeznámeni, čistý severský moderní produkt, založený v roce 2002, rok po svém založení, společnost uvedla na mezinárodní výstavu nábytku IMM konanou v Kolíně nad Rýnem první výrobky ze série nábytku, a od té doby se stala populární po celém světě.


Chair of HAY design 3


Společnost HAY, známá jako ráj nordických milenců, díky své bohaté a nízké saturační paletě barev během posledních dvou let z ní udělala pravidelný vztah v různých internetových obchodech.


Chair of HAY design 2


Jejich venkovní kolekce je také poutavá, s jednoduchým a jednotným designovým jazykem. Téměř každý obchod „Hay“ má dva. A ocel je pevná a odolná.


Chair of HAY design 1
Z Dánska "Bloomingville", vstoupila na trh bytového vybavení v roce 2000, ačkoli měřítko je mnohem méně než u jiných značek, ale pohodlný klidný styl atmosféry jim vyhrál skupinu věrných fanoušků.

Produkt jejich domova je uveden na trh v závislosti na ročním období, například řada Chun xia vybízí každého, aby si užíval slunce a teplo, nábytek, který vyrábí z třtiny, řeziva, čisté bavlny, květináče, houpací sítě, vypadají teplejší než venkovní nábytek z čisté kravaty yi je hodně.

Stále mají rohož, která potřebuje piknik, košík, využijte jen slunečního svitu, nesvítí hnízdo doma, chodí být blízko přírody také docela dobře.

Bloomingville's furniture 3


Bloomingville's furniture 2

Dvojice:veselé Vánoce a šťastný nový rok Další:Guangzhou Design Week 2019