Inteligentní trh domů se postupně rozšiřuje a prostředí pro budoucí spotřebu je bohatší

- Oct 26, 2017-

VR, velké údaje, nové maloobchodní ... S podporou hot spotů se inteligentní zkušenost s domácím vybavením postupně rozšiřuje a podniky v domácím průmyslu vytvářejí vhodnější způsoby inteligentnější spotřeby pro spotřebitele.

Zážitek z obchodu Smart + otevírá nový zážitek z inteligentního nákupu domů

 

Nejvýznamnějším aspektem inteligentní infiltrace do nového maloobchodu je vznik "bezobslužného prodeje", který lze realizovat pomocí inteligentního zámku dveří, inteligentního police, inteligentní vážící platformy a dalších modulů pro realizaci automatického nákupu.

 

V letošním roce se 22. září, kdy se v Hangzhou otevřela zkušenost s rozsáhlými daty řízenými a zkušenostmi domácností s novými maloobchodními prodejnami, byla "domovská éra HomeTimes" otevřena v Hangzhou, to je Tmall velké údaje a inteligentní hardware může přiřadit nový maloobchodní pokus offline. Uložte sestavenou silniční nákupní linku, prodáváte domácnost, hrajte roli, která je ochutnávána, postel ochutnává, lampy a lucerny, malé občerstvení, spotřební skenování qr kód může vidět název komodity, cenu a další podrobné informace, vyberte okamžitě po zakoupení skok do obchodu online obchodu, také může být v obchodě mezi virtuální prototyp elektronické obrazovky najít své oblíbené styly domácí scény, zkušenosti a yardů po zakoupení.

 

Před tím, v letošním roce 26. července, být v Pekingu byl domov obchodu yuan jin otevřít jeho první bezpilotní supermarket, vrstva síně stravy krabice potravin, zákazníkům obchodu, skenováním qr kód registrované mobilní telefonní číslo , po načtení osobního obličeje, může kartáč "tvář", které vzít dveře přes samoobslužný registr znovu po skenování vybrat a koupit zboží, zametání přes WeChat yards platit po úplném nákupu.

 

Pokud "bez vendingu" vypadá v pohodě, usnadní to "ležet" doma a vybírat položky pro domácnost ze všech vašich obchodů. Dnešní spotřebitelé prostřednictvím on-line a offline kanálů kombinují právo volit výrobky pro domácnost pro použití, kombinace vícekanálového způsobu umožňuje spotřebitelům nakupovat efektivnější a bohatější než zboží pro domácnost.


Dvojice:Full House přizpůsobení a větrné energie zisk Další:Huawei a Dubaj nemovitostí společně vytvářejí řešení Smart Home technologií aplikace