Tři charakteristiky jsou v současné době k dispozici na americkém trhu sofa

- Oct 12, 2018-

Tři charakteristiky, které jsou v současnosti k dispozici na americkém trhu sofa

V současné době poptávka po pohovkách na americkém trhu není jen změna bydlení, ale také poptávka po domovní výměně starých domů. Ve srovnání s dřevěným nábytkem jsou pohovky snadno znečištěné a opotřebované díky krycí vrstvě a polštářky jsou časově omezené, takže výměna je kratší, obvykle kolem 5-8 let.

Od finanční krize v roce 2008 se americký nábytkářský průmysl postupně zotavuje. Velikost amerického trhu sofa v letech 2012-2017 neustále roste. V roce 2016 dosáhl trh s americkým pohovkou o 12,5 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 8,7%. V roce 2017 dosáhla velikost trhu 14,2 miliardy USD a složená míra růstu za posledních pět let činila 10,55%.


Americký průmysl pohovky má vysokou koncentraci


V současné době je americký trh CR2 (největší produkce dvou společností jako procento z celkové produkce) 32% a CR10 (největší deset společností jako procento celkové produkce) je 79%.


Důvodem, proč má americký pohovkový průmysl vysoký stupeň koncentrace, je dřívější vývoj průmyslu. V předchozím vývojovém procesu došlo k několika kolám přeměny. Vedoucí společnosti postupně překonaly průmysl se silnými produkty a silou značky.


Funkční pronikání pohovky se stále zvyšuje

Ve srovnání s tradiční pohovkou má funkční pohovka základní konstrukci složenou z dřevěného rámu, houby, pružiny a povrchu zdobeného kůží nebo hadříkem a hardware ve vnitřním mechanismu lze mechanicky pohybovat otřesy, otáčením , zvedání atd. Nastavení výšky nebo úhlu můžete také přidat do režimu ohřevu, masáže a dalších funkcí v chatu, zábavu a odpočinek a spánek může být podle potřeb, v provozním režimu k dosažení nejvhodnějšího a uvolněnějšího stavu, výrazně zvýšilo využití komfortu.


Dvojice:Návrat k podstatě, nejkrásnější je Jane | Honly nábytek přidá barvu Magic Další:Dnes bylo 1000 lůžek Columbusových zákazníků načteno a vyloženo, připraveno k odeslání, děkujeme za Vaši podporu.