Tři hlavní trendy vývoje venkovní rekreační nábytku

- Mar 13, 2017-

Technavio nová studie odhalila že 2017 do 2021, nebo bude mít vliv na Spojené státy vzestup a pád významnému trendu trhu zahradní nábytek.

Technavio nábytek a bytové dekorace průzkum trhu analytici Ladka Saini, řekl: andquot; jak národního hospodářství v letech 2008 až 2009, pomalu se vzpamatovával z finanční krize Spojených států, stavební činnost se nadále zvyšuje, zejména rodinné, bytové výstavby, poptávka spotřebitelů po venkovní nábytek bude také increase.andquot;

Podle zprávy Technavio, tento trend 3 velký trh nebo bude mít vliv na vzestup a pád trhu zahradní nábytek ve Spojených státech:

1, venkovní grilování související nábytek produkty zvýšená poptávka

Vaření show a různé formy recepty inspiroval americký spotřebitel zájem o vaření, gril Venkovní kuchyňské vybavení, jako je rostoucí poptávka. Jako koncept venkovní kuchyně stále více oblíbený u spotřebitele tak na grilovací zařízení, jako jsou investice do příštích několika letech se zvyšují. Dvorku prostor není velký, ale přenosný gril jako venkovní gril spotřebitele oblíbené.

2, multi-funkční venkovní nábytek produkty

Koncept v přírodě je rostoucí poptávka po multifunkční nábytek, například, nyní na trhu mají všechny druhy židlí a tabulky se mohou stát polici.

Nyní se na trhu objevil také vestavěný úložný prostor, nádobí stoly a židle, aby spotřebitel může podle vlastních potřeb upravit. A mohou také sloužit jako židle a pár nohy měkká stolice. Spotřebitelé stále více chtějí domácí výrobky lze použít také jako venkovní nábytek.

3, více ekologické produkce výrobci nábytku ochranu

Negativní dopad na životní prostředí dochází k problémům, lesní odlesňování a spotřebitelů obavy o nábytku uvolňování toxických plynů, již dal výrobce nábytku přijmout více zelené výrobní řešení. Například v květnu 2015, ikea začala Harjedalen 30 turbíny působící ve Švédsku, nechat to být severské země mají nezávislé energetické výrobci nábytku.

Poonam řekl: andquot; výrobci začínají využívat výrobní řada krásných a vysoce kvalitní nábytek, bambus, jako Greenington podnik také začal vyrábět furniture.andquot ochrany životního prostředí;

tip034t024212.jpg

Dvojice:Outdoor Leisure nábytek Nákup Guide (část první) Další:Venkovní nábytek je žádné delší nechte balkon do úložného prostoru