Vigorously podporovat použití hliníku v domácím průmyslu k rozpuštění nadměrné kapacity elektrolytického hliníku

- Nov 02, 2017-

"Dnes se oblast hliníkových aplikací stále častěji rozšiřuje, s vesmírnou leteckou dopravou, dopravou, malými domácími spotřebiči, POTS a pánví, téměř celý lidský oděv a oblečení." V "špičkové aplikaci BBS rozšířené hliníkové nábytek" na Číně čínského průmyslu kovů asociace Chen Quanxun odhalil, že v naší zemi na podporu použití hliníku, má nejen pevnou průmyslovou základnu a široký výhled spotřebitelů, a rozpustit elektrolytický hliník silný otočný nadbytečné kapacity.

Statistiky ukazují, že v našich stávajících 124 průmyslových odvětvích je 113 průmyslových odvětví spojených s hliníkem. Lze říci, že v celém životním cyklu hliníku přinášela vynikající výkonnost v oblasti osvětlení a recyklace velkým sociálním a environmentálním přínosům pro mnoho průmyslových odvětví a byla uznána stále častěji. Díky popularizaci povědomí o životním prostředí a pokroku v oblasti vědy a techniky se mnohé průmyslové odvětví transformovaly na "ekologizaci" a domácí průmysl není výjimkou.

"Zelený rozvoj se stal nezbytnou volbou pro strukturální přizpůsobení, transformaci a modernizaci podniků v domácnostech a realizaci udržitelného rozvoje." Zhang Bingbing, generální tajemník čínského sdružení nábytku, uvedl, že vývoj nábytkářského průmyslu výrazně zpomalil a je v bolestivé době přechodu a modernizace. Ve stejné době, spolu s dvěma roky výrazně zvýšené náklady na dřevo, a lidé na vnitřních problémů životního prostředí stále více a více pozornost, s hliníkovou slitinou namísto dřevěného nábytku bude směrem k rozvoji transformace průmyslu domácnosti v budoucnu.

Hliníkový nábytek má vlastnosti zelené ochrany životního prostředí, nepromokavé a odolné proti vlhkosti.

Jedná se o hliníkový profil a hliníkový nástěnný nábytek jako hlavní materiál, jeho povrch je potažený, sprej, technologie transferu dřevotřískového tisku, v kombinaci s použitím plastů, skla, kůže a dalších materiálů různých druhů funkcí, jako je sedět, skladování domácích výrobků.

Ve srovnání s nábytkem z dřevěného desku, nábytkem z masivního dřeva, hliníkovým nábytkem s materiálem, ochranou životního prostředí, nepromokavou a odolnou proti vlhkosti, odolnému proti mračům, nehořlavému nulovému formaldehydu a dalším výhodám, je velmi vhodný pro domácnost, rodinné použití. Proces, hliníkový nábytek také má velký výtah, hliníkový nábytek nejenže může povrchovou úpravu bohatou barvou, stále může uspokojit inteligenci, individualizace a tak na mnoha aspektech zápas poptávka.

"Pokud jde o rodinnou výzdobu, ochrana životního prostředí a praktičnost jsou hlavním problémem téměř 60% spotřebitelů." Podle skupiny průzkumů zveřejněných qian xiaoyu, viceprezidentem asociace lesního průmyslu v Číně, téměř polovina spotřebitelů, kteří kupují domácí výrobky z jednoho kusu, nejprve zváží materiály a ochranu životního prostředí.

Poté, co viděli širokou perspektivu trhu, ostré podniky v domácnosti a podniky z hliníkových profilů investovaly do budování center výzkumu a vývoje a aktivně se transformovaly. Podle posledních údajů je v zemi více než 200 hliníkových extrudérů, kteří dobrovolně vstoupili do výroby hliníkových výrobků.

Ve foshanu, guangdongu například v loňském roce podle statistických údajů foshanů zabývajících se hliníkovými dveřmi a okny, hliníkové dekorace a železářské zboží prodávají více než 2000, ale z toho důvodu je vývoj nemovitostí poměrně pomalý konkurence je intenzivní, rozvoj transformace hliníkových nábytku. Existuje však jen několik desítek firem, které mohou skutečně vyrábět hliníkový nábytek a většina z nich je malá, a celková síla podniku obecně vede k velmi monotónnímu modelu výrobků z hliníkových výrobků na trhu.

Současně je efektivita výroby nízká, obtížná k hromadné výrobě. Po letech vývoje se deskový nábytek vytvořil podle požadavků zákazníků na standardizaci a masový výrobní proces, lze provádět ve velkém měřítku výroby a hliníkový nábytek je omezen technologií zpracování, je obtížné dosáhnout rozsáhlé výroby . Kromě toho, jako nová kategorie domácností, jsou podniky z hliníkových domácností zaměřeny především na distribuci prodejců dveří a okenních profilů s nízkým stupněm specializace a žádnou značkou.

"Zelená je vždy největší konkurenční výhoda pro hliník." Průmysloví experti naznačují, že pro budoucí vývoj hliníkového nábytkového průmyslu bychom na jedné straně měli posílit návrh a inovace výrobků a aktivně usilovat o diverzifikaci a individuální stylizaci. Na druhou stranu bychom měli najít správný vstupní bod mezi tradiční domácí deskou a skutečným dřevem domů a spolupracovat s developerem v oblasti nemovitostí. V budoucnu, jak lidé budou i nadále věnovat pozornost udržitelnému životu zeleně, stejně jako stále vyspělý proces výroby hliníku v domácnostech, bude hliníkový nábytek široce využívaný v domácích výrobcích.


Dvojice:Profesor Peng Liang: Nový čínský styl je nábytek, který staví čínský estetický standard Další:Pohled na Design a inovace tradičního nábytku