Jaké jsou cesty čínských nábytkový Design od slabé až silné?

- Sep 25, 2017-

Výklenek design cesta


S hromaděním materiálního bohatství lidí přichází éra individuálního nastavení.


Přejmenována "osobnost, vlastní" po 80, 90, se stává hlavní silou spotřebitelů, po estetické úrovni, do nábytku již nemohou uspokojit potřeby svých základních funkcí, tváří v tvář mnoha značek, individuální design může pomoci spotřebitelům rychle Identifikujte, snadno podpořit a zvýšit přidanou hodnotu produktu.


S designem jako dopravce integrace Návrhář porozumění a nábytek produkty vytvořené vnímání života nám umožňuje vidět více možností designu nábytku. Vznik malých, multi-plemeno mezeru na trhu je pravděpodobné, design nábytku.


Rozvoj ekonomiky je na trhu služeb jemnější a mezeru na trhu nábytku je hojnější. Podle našich znalostí trhu design nábytek lze rozdělit do několika modelů:


1. návrháře značky: nezávislých návrhářů své vlastní výrobky a mají výrazný osobní značky, ale jsou relativně malé, a produkty jsou relativně nedostatečně systematické a jsou většinou vyráběny v malých sériích.


2. design značky: značky originální design, který založil tým návrhářů, je relativně citlivý k potřebám nové generace spotřebitelů a tým je pružnější a high-end trasy je vyspělejší.


3. sítě design společnost: prostřednictvím internetové technologie, interakce design, celý kurz hostingové služby, flexibilní spolupráce režimu. Například síť mladých nábytek, kolekce návrháře prostředků, hlavní individuální úpravy nábytku.


Dvojice:Jaký proces má venkovní rodina Další:Design pro život - honly