Když první sníh přichází, Honly nábytek vás učí, jak chránit nábytek pro zimu

- Nov 23, 2017-

V zimě má mnoho rodin buď vytápění, nebo dlouhodobou klimatizaci, což vede k sušení ve vnitřních prostorách a některé části nábytku budou prasknout. Takže vstup do zimy, nábytek potřebuje, jak zachovat schopnost prodloužit životnost?

Udržování vnitřní vlhkosti je hlavní prioritou


Vlhkost je klíčem pro údržbu zimního nábytku. Zima způsobuje pokles vlhkosti vzduchu, klimatizaci a vytápění vnitřního vytápění, domácí nábytek je snadno prasklý, dokonce se objevuje fenomén stmívání, takže vlhkost je klíčem k údržbě nábytku.

Vlastnosti absorpce vlhkosti dřeva je činí náchylné k vlivu prostředí a mění, takže je nejlepší rovnoměrné zvlhčování, opakování zvlhčovače ve větrání, osvětlení skromné ​​místní údržby nábytku, nemůžete se přiblížit k nábytku. Jinak řečeno, dřevo absorbuje vlhkost, která způsobuje roztržení nábytku, plísně. Umístěte vlhkost místnosti na 40% ~ 60%.


Pravidelné čištění, aby nedošlo k inkontinaci prachu

Prach vyráběný silniční stavbou, stavbami, vozidly a tak dále není jen nepříjemný, ale i test nábytku. U nábytku, zejména dřevěného nábytku, je první vrah prach. Generál s annatto, teak, dub, ořech a tak dále, aby se srovnání vysoce kvalitního log nábytku, bude mnoho elegantních vyřezávat vzory nebo návrhy na dřevo, tyto místa jsou nejpravděpodobnější prachu, jako je nečistit pravidelně popel, urychlí rychlost stárnutí nábytku.


Teplá připomínka: použití v čisté měkké utěrky k utírání, ale vyhnout se používání vlhké tkaniny, je nejlepší použít speciální nábytkové oleje, aby lepší nábytek zámky ve vlhkosti, zabránit deformaci, účel prodloužení životnosti nábytku.


Snižte otevření okna, abyste zabránili přímému slunečnímu záření

Mnoho lidí si myslí, že zapnutí topení dovolí růst vnitřní teploty, díky otevřenému oknu dokáže zajistit vnitřní ventilaci, aby se zabránilo náladám nábytku. Li chao, osoba v oboru, uvedla, že otevírání oken omezuje pouze vlhkost domu a vytváří prostředí pro nábytek. Skutečným důvodem rozporu je spíše vlhkost než teplota. Zima by měla snížit dobu ventilace, je to správná metoda údržby nábytku.


Kromě toho je umístění umístění nábytku lepší, aby se zabránilo přímému vystavení slunečního světla mimo okno, barva nemůže stát dlouho, slunce, zimní léto je tak, jinak se objeví okolnost, která se ztrácí. Nehomogenita slunce může také způsobit další hrozný výsledek, sadu dvou nočních stolků, po období vystavení slunci, dva noční stolky zcela odlišné barvy. Kovové armatury mohou být také oxidovány a zhoršeny, materiály materiálů jsou křehké. Pokud se pozice, kterou dává nábytek, opravdu nemůže změnit, je lepší použít závěs, aby počkala, až bude slunce odděleno.


Dvojice:3 ikonické židle, které mají tvar moderního nábytku (včetně sedadla, v němž jste právě teď) Další:V San Francisku v Kalifornii je zakázáno zakrýt čalouněný nábytek a výrobky pro dospívající