Kde nábytek formaldehydu přichází?

- Jun 29, 2017-

Když uslyšíte slovo "formaldehyd", mnoho lidí v podstatě "mluví o aldehydech". Proto mnoho výrobců nábytku uspokojit potřeby veřejnosti, aby tvrdili, že jejich nábytek je "nulový formaldehyd". `Samozřejmě, protože samotné dřevo obsahuje stopové množství formaldehydu, spolu s dřevem budou použity v procesu obrábění materiálů, jako je pryžové adhezní činidlo, nábytek opravdu dosáhnout nulový - formaldehyd, v podstatě jen legenda.

Takže se někdo zeptal, kromě stopového formaldehydu, který pochází z řeziva, jiný formaldehyd se může skrýt v nábytku, kde?

Malířský nábytek z nátěrových hmot na bázi formaldehydu

Nástěnný nábytek ze skutečného dřeva je z masivního dřeva, dvířka skříně je také ve většině případů pravým dřevem, ale boční deska, dělicí deska, zadní deska na zadní desce směřuje na desku, truhlářskou desku, překližku atd. deska. Proto zdroj formaldehydu nátěrového nábytku pochází ze dvou částí: nejprve není dřevěný sprejový panel; Druhý nábytek má méně vnitřního stříkacího nátěru, nátěrový film je neúplný, nemůže zcela utěsnit volný uvolnění formaldehydu v umělé desce, je také dlouhodobým zdrojem znečištění.

Zdroj formaldehydu znečištění evropského nábytku

Modelování evropského stylu nábytku je bujné, barva a lesk jsou ovládány světlem. Vysoce kvalitní evropský nábytek je vyroben z masivního řezbářství, společný evropský nábytek je stlačen hustotou desky, po lakování nebo laku. Proto je evropský nábytek založen na desce s hustotou, povrch je postříkán nábytkem z ropy a plynu, nejběžnější je bílá, mléčně bílá a jiné světlé barvy.

Dlouhodobý zdroj emisí formaldehydu v evropském nábytku pochází z močovinoformaldehydové pryskyřice na desce s hustotou substrátu. Celá fólie bude tedy zcela uzavřena volně formaldehyd v povrchovém nábytku s hustotou nábytku, dlouho nezpůsobuje znečištění formaldehydem, v krátkém termínu (obecně) do 6 měsíců od uvolnění formaldehydu.

Evropský typ zdroje nábytku s formaldehydovým nábytkem je umístěn hlavně ve vnitřku nábytku po dlouhou dobu, zejména na zadní desce, na zádech po boční stěně, zásuvce a tak dále na místech, kde obvykle nedáváme pozor, Tyto místa žádné barvy stříkání, nebo množství nástřiku je málo, proto nemůže být uzavřeno volné formaldehydu volatilizace desky s hustotou.

Zdroj formaldehydu znečišťování deskového nábytku

Zdroj formaldehydového znečištění nábytku z deskových typů má několik případů:

Za prvé, neberte prkno prvek, který zdobí pokožku, to je běžné vidět vnější ze spodní desky zásuvky, nábytek zadní deska venku, spodní deska a tak dále; Druhá strana odizolování, běžná v dělení domácnosti; Kvalita třetí pokožky je nekvalifikovaná, nebo těsnicí strana je nekvalifikovaná. Tyto tři situace mohou způsobit, že volný formaldehyd v substrátu se vypaří do ovzduší a vytváří znečištění.

Kromě toho je některá práce drsná nebo melamin je ozdoben pokožkou, aby používaly méně kvalitní materiály, nemohl úplně uzavřít uvolňování formaldehydu z volných desek, což je dlouhodobý zdroj znečištění formaldehydu.

Různé nábytkové doplňky typu desky, například zásuvka po podlaze, zadní deska, spodní dno skříňky, typ skříňky a tak dále, tyto tenčí odpovídají dýhové desce v koženém materiálu, často nejsou melaminovou čelní deskou, jsou některé z materiálů relativně chudé Výkon těsnění nemůže úplně uzavřít volný formaldehyd v deskách s hustotou, což představuje dlouhodobé znečištění.

Ale kvalita těchto materiálů se shoduje s materiálem z plechových desek, je těžké ho identifikovat pouhým okem, takže se musí spoléhat na detekci, umístěné testovací soupravy do nábytku uvnitř, pokud je koncentrace formaldehydu větší než 0,6 mg, vysvětlete obličej Materiál může mít problém, je to dlouhodobé zdroje znečištění formaldehydu (testovací podmínka je: vnitřní teplota vyšší než 33 ° C).

Co je třeba poznamenat, je, že prkno nábytek je často opomíjený zdroj uvolnění formaldehydu - dřevěné linky v posteli. Použijte železný rám k upevnění dřevěné tyče, vzhůru lehce zakřivené, to je vícevrstvé překližky, pro dlouhodobé uvolnění formaldehydu znečištění zdroj, to je nábytek, který je nejblíže k tělu, nesmí ignorovat.

Vedle nábytku z masivního dřeva, nábytku evropského stylu a nábytku z prken, nábytku, který zdobí a nábytku z měkkého obalu, by měla věnovat více pozornosti.

Zdroj formaldehydového znečištění, který zdobí nábytek

Nábytek dekorace je rozdělen do dvou kategorií: jedním z nich je použití prstu (zubní deska), truhlářské desky (velkoplošné desky), překližky (vícevrstvé desky, desky z masivního dřeva) dělat; Jeden typ je vyroben z tenké dřevoobráběcí desky nebo překližky (běžně označované jako "bezbolestná deska" nebo "ekologická deska") s dýhovanou dýhou.

Používejte tenkou dřevěnou desku, překližku, prstovou desku a tak dále nábytek

Interiér nábytku bez jakéhokoliv zacházení je největším zdrojem dlouhodobého znečištění formaldehydem. Povrch nábytku za použití zpracovaného dekoračního panelu nebo barvy stříkacího nábytku interiéru nábytku nedochází k žádnému zpracování a u dřevěné desky je vystavený povrch desky, jako je překližka formaldehyd prchavý bez jakéhokoliv odporu, jedním z největších dlouhodobých Zdrojem znečištění.

Některé nábytek uvnitř je vyzdoben ozdobným papírem z PVC, ale protože PvC těsnící efekt není dobrý, plavání formaldehydu v umělých deskách může stále vyprchat. Vnitřní materiál dýhového PVC musí být testován, aby se zjistilo, zda se jedná o zdroj znečištění. Teplota vnitřního vzduchu nad 23 ° C, výsledky testů v nábytku jsou více než 0,4 až 0,6 mg a není pochyb o tom, zda je znečištění formaldehydem po dlouhou dobu.

Teplý tip: deska prstů se často mýlí s masivním dřevem, které nemá znečištění formaldehydem, je to vlastně formaldehydové znečištění poměrně málo umělých desek. Tlaková deska je menší než tenká deska a uvolnění formaldehydu je téměř polovina desky.

Nábytek z lakovaných panelů

Nábytek, který je vyroben z lakované desky, je podobný nábytku z PVC, musí projít detekcí, aby ověřil, zda je to zdroj formaldehydu.

Také se vyhněte tomu, aby lakovaná deska měla "jediný obklad" (pouze nalepte obličej, druhou stranu nelepte, překližku nebo tesařskou desku přímo vystavenou) a "dvojitý obličej", pokud je to jediná dýha, nejlépe když je zdobí silným aldehydovým činidlem Jednat roli přidání na stranu.

Zdroj znečištění formaldehydu v nábytku z měkké tašky

Rám měkkého obalu nábytku je masivní dřevo, navíc k rámu, hodně místa bude mít obkladovou desku, obložení deska všeobecné případě je umělá prkna, s vícevrstvou překližkou, tenkou dřevotřískovou deskou, hustota deska je dána přednost. Podšívka obecně není považována za dekorativní povrch, takže je vystavena jako obyčejná deska, která je zdrojem dlouhodobého znečištění formaldehydu. Umělecká deska je obvykle soustředěna v loketní opěrce, dozadu a podobně, a tak lze rozlišovat bicí.

Některé z nich mají také pohovku s funkčními užitnými tabulemi, použití umělých desek je ještě větší, stejně jako na obrázku výše pod sedákem, loketní opěrka je vyrobena z truhlářské desky, překližky, skříňky, je dlouhodobým zdrojem znečištění z formaldehydu.


Dvojice:Americké brazilské nábytkářství 2017 příjmy z druhé čtvrtletí za 114 milionů dolarů Další:Egyptský nábytkářský průmysl zrušil zákaz dovozu nábytku z Nigérie