Celá hliníku PK masivního dřeva, celý hliníkový nábytek formaldehyd může vést příliv?

- Nov 28, 2017-

All hliníkový nábytek patří k počáteční fázi, což je moderní produkt pro spotřebitele. Domácí je stále v tradičním dřevěným nábytkem pro mainstream a existují ve všech hliníkový nábytek výrobního procesu těžkopádné, detail zpracování není na místě, takže se chcete nechat veřejnost přijmout všechny hliníkový nábytek stále má kus cesty.
Ve srovnání s dřevěným nábytkem, hliníkový nábytek má lepší rozšiřitelnost a sílu než dřevěný nábytek. Koncept tradiční dřevěný nábytek je však stále hluboce zakořeněná v domácí veřejnosti. Proto v současné době všechny hliníkový nábytek výrobce používá dřevo obilí přenosový tisk, napodobuje vzhled dřevnatění nábytku, ale celý hliníkový nábytek by neměla být omezena na napodobit vzhled nábytku dřevnatění, by měla hrát jeho vlastní charakteristiku.
 
Aktuální stav domácího trhu
 
Pokud jde o trh, je stále tradiční dřevěný nábytek je proudu, všechny hliníkový nábytek zabírá jen malou část trhu, existuje pro to několik důvodů. Všechny hliníkový nábytek je nové slovo konec konců v Číně, tradiční dřevěný nábytek je hluboce zakořeněná v veřejnosti. Existuje ještě daleko jít veřejnost přijmout all hliníkový nábytek a zvolte all hliníkový nábytek.
 
Rozvoj průmyslu domácí celý hliníkový nábytek je stále v počáteční fázi, technologie není velmi zralé ve srovnání zahraničím, výrobní proces je náročný, detaily nejsou na místě a tak dále. Rozvoje cestou má také problém, produkt mnoha výrobce je použití hliníkové kopie dřevěný nábytek, charakteristika, která nedává plnou hliníkový nábytek. Všechny hliníkový nábytek by měl jít do vlastní současné silné, smluvně road, charakteristika tohoto exers sebe celohliníkových.
 
Celý hliníkový nábytek je prostřednictvím vytlačování, ohýbání a tak dále řadu proces, také prostřednictvím moderní technologie detekce deska je chybné a spotřebitelé nemuseli starat o materiál a teď hliníková slitina materiál odolá vysoké teplota 200 stupňů, použijte pevný počet roce 50 let. Při nákupu, nechá spotřebitel zachránit srdce, šetří starosti příliš mnoho problémů.
 
Celý hliníku domácnost má slibnou budoucnost
 
V současné době lze pokrýt všechny hliníkový nábytek v polích a produkty: civilní nábytek; Školského úřadu; Sportovní medicína.
 
Civilní nábytek: skříň, skříň, stůl, skříňka, antistatické podlahy, výzdoba třídy, postel, vinné skříně, koupelna, čaj tabulka, TV skříňka, Knihovnička, akvárium, atd.
 
Kancelář: stůl a židle rodiny studentů, stoly a židle ze školy, kanceláře, stoly, židle, židle, atd.
 
Sportovní lékařství: berle, lékárničky, nosítka, invalidních vozíků, sluníčko pokoje, celé hliníkové domy, atd.
 
Všechny hliníkový nábytek má lepší rozšiřitelnost než tradiční nábytek, materiál určuje sílu, sílu určuje dostupnost. Nástroj nebo nemůže dělat spoustu tradičních nábytku, velmi ideální, může velmi dobře kvalifikovaní pro všechny hliníkový nábytek, protože nábytek je funkční, praktické, výhoda tohoto celý hliníkový nábytek bude v budoucnu v rozvoji více Nemysli na to.
 
Z trendu vývoje celé nábytku nábytkářský průmysl je určitě rozvíjet směrem inteligentní nábytek. Nebo budoucí nábytkářský průmysl dominuje inteligentní nábytek, roztroušená a stavebních materiálů, stavebních ministerstvo chuti odvětví nebo související průmysl, odvětví probíhá ve výkresové nebo odvětví "mnohem křiklavější volby- a vážnější důsledky v plánování", jeden z inteligentní nábytkářské plánování první, nejlepší připravené, pozornost je nejvyšší.
 
Celohliníkový PK masiv, zero - formaldehyd
 
Tradiční nábytek používá dřevo většinou, rezervy a snadné zpracování stupně jsou že všechny hliníkový nábytek je dominantní. Za druhé přirozený růst dřeva a nevyhnutelným důsledkem mnoha vad. Jako například:
 
Prirozenou vadu. Dřevěné spoje, kepr a vad v důsledku růstu stres nebo fyzická zranění. Zahrnuty do dřeva kmene nebo hlavní větev dřevo se nazývá dřevěné části, která lze rozdělit do mrtvých a obytné prostory. Podle části dřeva materiál lze rozdělit na dokonalé a shnilé části. Kepr protokolů je často označovány jako twist a čepel se nazývá kepru.
 
Vady živých věcí. Je to především zkažená, barvu a červivých.
 
Vady způsobené sušením a obrábění. Je-li vady jako je praskání, pokřivení, poranění pilou úst snížit hodnotu využití dřeva, hliník se vyrábí v blocích, které nebude nevyhnutelné nedostatky způsobené růstem dřeva.
 
Nejdůležitějším bodem všech hliníkový nábytek formaldehyd! Dřevěným nábytkem v tržní ceně je obecně vyšší, spousta lidí v zájmu řízený, šmejd nebo jen předstírají, že jsou, jako nábytek z masivního dřeva, ale v koncovým spotřebitelům koupit je skutečný dřevěných sloupků, Truhlářská deska, vícevrstvé desky imitace masivního dřeva , dřevo a dokonce i nábytek vysoká hustota Dřevovláknitá deska. Tyto syntetické desky používané ve výrobním procesu formaldehyd, benzen, obsah benzenu z adhesivních materiálů, jako například může být 3 až 15 let, velké škody na lidské tělo, problém je také lidé v domácí oblečení po uvedení problému.
 
Protože proces se liší, všechny hliníkový nábytek je použití plug, svařování, pevné s lepidlem, šrouby, atd je vysunutí kusy materiálu v téže době, také nebude jako šití se používá, když velké množství lepidla na dřevo, prostě nemusíte starat o problém formaldehydu. Takže všichni hliníkový nábytek nebude vůbec používat formaldehyd materiál? Odpověď je ne, některé z celého hliníkový nábytek je na evropském stylu zpracování s lepidlo jít nahoru. Ale množství formaldehydu, který se provádí v této části je zanedbatelné ve srovnání s člověkem Rady.
 
Od síly úhel pohledu, díky vlastnostem hliníku, intenzita je mnohem větší, než dřevo, zcela vyřešit problém deformace crack, přizpůsobení prostředí teplotní roztažnost koeficient je malá, mají Požární prevence, odolné proti hmyzu jíst můra, výhody dlouhodobé puchýře od rozpadu. Dřevěný nábytek má vždy snadné být poškozené, povrchové škrábance, které jsou poškozené, barvu na dřevo, lak Fried a hliníkové slitiny materiálu nejsou snadno deformují, odolné, bez deformace a další charakteristiky.
 
Celá hliníková domácnost je mimo hlavní proud a polovinu hory
 
Díky inteligentní nábytek na internetu, informační průmysl, výroba, stavebnictví, realit, průmysl a další pole, jejich "mnohem křiklavější volby- a rydlo důsledky v plánování, má tedy jiný strategické umístění a textový obsah. Důvod, proč inteligentní nábytek 13 pět rok plánu je cílem mnoha průmyslových odvětví. Na jedné straně toto nové odvětví odpovídá trendu vývoje světa a jeho široké vyhlídky všeobjímající Internetu. Na druhé straně je to spotřebitelského trhu a prostor tohoto nového průmyslu, který je zvýhodněný různá průmyslová odvětví.
 
Z hlediska mechanických inteligentní nábytek hliník je lehký a sílu a je to menší tlak na mechanické. Po opakované mechanické činnosti škoda může být mnohem menší než u dřeva nábytku. Z elektronické inteligentní nábytek je k dispozici celá hliníkový nábytek dutiny, můžete ještě lépe, proces, že dřevěný nábytek dělá inteligentní nábytek je složitější proces, který zvyšuje cenu bez tvaru opět .
 
Od současné fáze všech hliníkový nábytek výrobce produktu směr většina výrobců se přenést všechny hliníkový nábytek, imitující vzhled tradiční dřevěný nábytek. Autor se domnívá, že tento bod nemůže hrát výhodu hliníkový nábytek hliníkový nábytek, tradiční nábytek, aby odrážely moderní pocit v konceptu nábytku se připojí k hliníkové slitiny prvek, moderní pocit. Proč hliníkový nábytek zpátky a zabalte ji do dřevěný nábytek? Všechny hliníkové nábytku i když obal znovu připomínají dřevnatění nábytek také není dřevěný nábytek, nemohou mít mnoho vlastností dřevnatění nábytku.
 
Tedy všechny hliníkový nábytek by měl používat své vlastní charakteristiky, tvoří vlastní styl koncept a design nábytku, jít svou vlastní cestou. Ve srovnání s tradiční dřevěný nábytek, hliníkový nábytek má lepší pevnost, lepší výkon, a nejdůležitější bod je ekologické volného formaldehydu. Národní politika úspor energie a ochrany životního prostředí je prospěšná pro rozvoj celé hliníkové nábytkářském průmyslu.
 
Všechny hliníkový nábytek by měly rozbít veřejnosti závislost na dřevěný nábytek, aby veřejnosti a výběr stále před sebou dlouhou cestu. Vše, co nábytek, pack a plné hliníku nábytek nesmí omezovat napodobit směr vývoje modelování tradiční dřevěný nábytek, by měla hrát své vlastní charakteristiky, bere jeho vlastní smysl pro moderní, vědy a techniky kurz, pod Koncept inteligentní nábytek z jejich vlastní cestu

Dvojice:Údržba venkovního nábytku Honlyho pomocníka Další:Celý dům přizpůsobení disku stavební materiály prodej, lakování prumyslu vstoupit na trh?