Zimní nábytek údržby Cheaty

- Dec 16, 2017-

Se zlepšením kvality života lidí je poptávka po nábytku většinou dřevěnými výrobky. Dnešní trh s nábytkem, nábytek z masivního dřeva, dřevěný panelový nábytek, ratanový nábytek a další přírodní rostliny vytvářejí zelený nábytek. Takový nábytek má krásné přírodní, ekologické výhody pro zdraví. Pro údržbu je však nutné strávit trochu srdce. Zvláště v suché zimě, jak dělat nábytek bezpečný na zimu, podívejte se na dnes Xiaobian poslat vám zimní údržbu Cheats.
Za prvé, dřevěný nábytek by měl být držen pryč od zvlhčovače
Izolace dřevěného nábytku, aby se zabránilo praskání, ale dávejte pozor, abyste nechali zvlhčovač přímo na dřevěném nábytku, nebo příliš dlouho od teplejšího, to bude dělat dřevěný nábytek, místní vlhkost způsobená plísním, otoky a další problémy.
A na místě přímého slunečního světla neumisťujte dřevěný nábytek, způsobí to ztrátu místní barvy nebo předčasné stárnutí deformace dřeva, takže pro dřevěný nábytek je relativně chladné, větrané místo nejlepší volbou. Kromě toho musíme věnovat pozornost údržbě dřevěného nábytku. Obecně se nedoporučuje otřít povrch nábytku hrubým hadříkem, aby nedošlo k poškození laku.
Za druhé, nábytek z masivního dřeva nejméně jednou za rok hrát vosk
V topné sezóně, by měly být pravidelně pro dřevěný nábytek, dřevěné podlahy voskování, každých 6-12 měsíců, se speciální nábytkový smetanový vosk pro nábytek na vrstvě vosku. Před voskem použijte jemnou, nealkalickou mýdlovou vodu, abyste odstranili starý vosk.
Pokud se setkáte s plesnivým nábytkem z masivního dřeva, můžete použít čistou látku namočenou v neutrálním čistícím prostředku nebo speciálním čisticím prostředku na nábytek. Poté jemně aplikujte vrstvu nábytkového vosku nebo esenciálního oleje na nábytky na plesnivé části a umístěte mýdlovou nebo mýdlovou gázu na zatuchlé místo, abyste pomohli odstranit choulostivou chuť.
Za třetí, vinný nábytek často čistí antibakteriální chov
Rattanový nábytek se nebojí vlhkosti, ale čelí problému růstu bakterií. V topné sezóně, pokud nechcete pilně čištění, ratanové trhliny budou snadno plesnivé, chovné formy. Odborníci naznačují, že pravidelné čištění ratanového nábytku, a věnujte pozornost místnímu větrání. Je třeba poznamenat, že ratanový nábytek, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření po dlouhou dobu po čištění, aby se zabránilo blízko ohně, zabránit vyblednutí ratanový materiál, suché, deformované, ohnuté, popraskané, uvolněné a odpojené. Kromě toho může být použití časového období potřeba osušit slanou vodou, a to jak dekontaminace, tak i pružnost, aby se udržela dlouhotrvající úpadek, a také určitý protizahřátý účinek proti můra.
Za čtvrté, nejvíce se bojí dřevěného těsnění okrajů panelů
Panely na bázi dřeva jsou jako suroviny dřevo nebo jiné dřevo, po určitém mechanickém rozdělení na různé jednotkové materiály, s nebo bez lepidla a dalších přísad lepené desky nebo lisované výrobky. Proto, okraje laxní nebo špatné kvality povrchového materiálu dřevěného panelového nábytku, jádro je velmi snadno absorbovat vlhkost ve vzduchu, což má za následek rozšíření nábytku, poškození.
Odborníci naznačují, že při použití dřevěného panelového nábytku, věnujte pozornost vodotěsnosti, zejména v prvním patře spotřebitelů, můžete nainstalovat vodotěsný podložka pod nábytek. U nábytku u stěny vnější stěny nebo koupelny je nejvhodnější opustit větrací vzdálenost.
Obecně se snažte nerozšiřovat velké plochy na podlahové ozdoby (např. Koberce apod.), Nábytek by měl také zvolit nohu, podobnou posteli, která může mít přikrývku a další předměty pod postelí, které snadno blokují teplo, sníží účinnou oblast chlazení a přívod teplého vzduchu způsobí oslabení tepelných účinků, doporučuje se nevybírat. Vzhledem k tomu, že deformace nábytku z masivního dřeva o něco větší, v suchém prostředí, bude použití nábytku z geotermálního dřeva jistě nějaký dopad. Proto se doporučuje, aby si majitelé udržovali vnitřní vlhkost a zabránili přílišnému vysychání.

Dvojice:Venkovní volný čas Preferovaný ratanový nábytek Další:Jak zabránit korozi z nerezavějícího nábytku?