Pracujte společně s nátěrovými společnostmi na podpoře ekologicky šetrných vodních nátěrů

- Jun 19, 2019-

Wang Ke, prezident Asociace nábytku v Guangdongu, řekl, že po více než 30 letech reformy a otevření se nábytkářský průmysl Guangdong rozrostl z malých na velké, od slabých po silné. Dříve se používaly více nátěry na bázi rozpouštědel, jako je olej. Vzhledem k tomu, že požadavky lidí na ochranu životního prostředí a zelenost nábytku jsou stále vyšší a vyšší, formaldehyd a dráždivý zápach uvolňovaný olejovými nátěry jsou stále více a nejsou schopni uspokojit potřeby lidí. Ačkoli barvy na bázi vody mají v minulosti menší podíl, jsou mnohem ekologičtější než organická rozpouštědla jako organické ředidla. V současné době jsou nejlepšími nátěry pro společné potřeby občanské spotřeby, transformace a modernizace nábytkářského průmyslu. Volbou je také požadavek, aby podniky plnily svou sociální odpovědnost a podporovaly ochranu životního prostředí.


Jako tradiční výhodu průmyslu v Guangdong, Shunde Nábytek průmysl má tu čest, že Čína je výrobní centrum nábytku a Číny nábytek materiály kapitálu, stejně jako sedm hlavních trhů s nábytkem a pomocných materiálů, které mají shromážděné vysoké a nízké kvality materiálů. Po rozsáhlém vývoji, průmysl nábytku a materiálů také plně využívá technologických výhod a výhod platformy Shunde Furniture R&D Institute k podpoře výstavby „Waterborne Wood Coating Spraying Application Experience Center“ a aktivně zavádí vynikající společnosti na bázi nátěrových hmot na vodní bázi napříč země. Zadávání.


Vezmeme-li to jako příležitost, budeme důrazně podporovat spolupráci průmyslu, univerzit a výzkumných ústavů, a podporovat zřízení výrobních, výzkumných a výzkumných základů spolupráce pro podniky vyrábějící nábytek, podniky na bázi nátěrových hmot na vodní bázi a hlavní instituce vyššího vzdělávání. Od začátku letošního roku jsme uspořádali řadu aktivit, jako je „Aplikační technologické fórum pro nátěry na dřevo ve vodě“ a „Waterborne Wood Coatings Application Achievement Exhibition“. Pravidelně pořádáme nátěrové společnosti, abychom se spojili s nábytkářskými společnostmi a mnoho společností podepsalo strategickou spolupráci. Dohoda umožnila projektu dosáhnout průmyslového dokování.


Kromě toho byla organizována provinční asociace, buddhistická akademie, malířská společnost a nábytkářský podnik, aby vytvořily „China Waterborne Wood Coatings (Foshan) Industry Technology Alliance“. Aby byl projekt industrializace nátěrových hmot na vodní bázi lépe zpracován v květnu, byla v květnu zorganizována pracovní konference „Čína (Shunde Longjiang) pro vodní nátěry na dřevo“ a „Shunde Longjiang Waterborne Wood Coatings Spraying Technology“. Schůzka schůzek projektu Application Service Center zve známé odborníky a vědce z různých průmyslových odvětví a institucí, aby toto centrum demonstrovali.


Tan Fengxian prozradil, že "Shunde" tři vysoké a jeden nízký "podnikový plán úpravy a provádění" byl konzultován v předchozím období a oficiální dokumenty mohou být zveřejněny v blízké budoucnosti. V plánu je průmysl výroby nábytku v Longjiang a Lecong považován za ústřední práci v oblasti průmyslových úprav a modernizace a podle emisí VOCs podniků jako zaměření opravy, odstraňování šarží, opravy šarží a modernizace šarží prováděny. Tan Fengxian řekl, že velká část emisí VOCs od výrobců nábytku pochází z tradičních olejových nátěrů. Propagace a aplikace nátěrů na bázi vody zajistí cestu k úpravě a modernizaci nábytkářských firem.


Dvojice:Factory inspekce je základem společnosti Nábytek Další:Nábytkové maloobchodní kanály, tyto nové významné změny jsou na místě