41. Ratanový nábytek CIFF

41. Ratanový nábytek CIFF

Hlavním materiálem pro tuto pohovku je hliník a kouzelný ratan a textil s teakem. Povrch této pohovky je prášková barva s povrchovou úpravou brusného oleje, vrchní část kávového stolu je teak. Tato sedací souprava je navíc nejvíce jedinečná: patentovaná konstrukční pozice sedu nebude deformována.

Podrobnosti o produktu

41. ratanový nábytek CIFF


Obrázek 4.jpg

41. ratanový nábytek CIFF

41. nejnovější ratanový nábytek CIFF

41. nejnovější návrh ratanového nábytku CIFF

41. CIFF nejnovější rattan sofa set design

41. set CIFF rozkládací pohovka


Modelka HLMWSS590
Rám Hliník
Povrchová úprava Práškové lakování s povrchovou úpravou brusného oleje
Materiál Kouzelný ratan / textil / teak
Barva Tmavě hnědá
Velikost

Rozkládací pohovka: 146 * 77 * 75 cm

Jednoduchá pohovka: 80 * 77 * 75cm

Kávovar: 120 * 63 * 30cm

Balení Rozkládací pohovka: obal se stolem, 2ks / ctn; samostatná pohovka: 1ks / ctn.
Funkce KD
Použití místa Zahrada, terasa, altán atd.Tato sedací souprava obsahuje:

1 * 2 sedačková pohovka s 1 polštář 2 zadní polštáře .

2 * s ingle pohovka s 1 polštář 1 zadní polštář .

1 * kávová taška s teakovou špičkou.Vlastnosti produktu:

Hlavním materiálem pro tuto pohovku je hliníkový a magický ratan a textil s teakem. Povrch této pohovky je prášková barva s povrchovou úpravou brusného oleje, vrchní část kávového stolu je teak. Teak je jedním z mála lesů, které lze využít k výrobě venkovního nábytku. V případě velkých změn slunce a deště je nepružný a odolný. Sedací souprava s designem KD, při současném snižování přepravního prostoru a snižování nákladů na dopravu, je také velmi snadná instalace. Tato sedací souprava je navíc nejvíce jedinečná: patentovaná konstrukční pozice sedu nebude deformována.Vlastnosti materiálu :

Hliník, který není snadno zkorodovaný v přírodním prostředí, se často používá pro výrobu rámu pro venkovní nábytek kvůli jeho nízké hmotnosti.

PE ratan, hladký a jemný povrch, bohaté barvy. Je to vysoká pevnost, dobrá flexibilita, odolný. Kromě toho má také vodotěsný, opalovací krém, plíseň, můra a další výhody, je dobrý venkovní nábytek materiály. Nábytek vyrobený s ním má prodyšné, pohodlné, snadno se čistí a snadno udržovatelné funkce.

Textilní, povrch hladký, čistý textur, hladký a chladný, vynikající prodyšnost. Anti-UV, anti-stárnutí, barevné nezmizí. Je to vysoká pevnost, odolnost proti opotřebení a dlouhá životnost. Voda odolná, snadno čistitelná, bez zvláštní údržby, široce používaná v zahradách, plážích, kavárnách a jiných místech. Textilní barevná odrůda je běžně používaná látka pro venkovní nábytek.

Teak, dřevěná barva stejnoměrná, textura rovná. Jeho odolnost proti ohybu je dobrá, je deformační koeficient dřeva v nejmenším, za podmínek slunce a deště vlhká a suchá změna není Alice popraskaná, dobrá stabilita. Silná odolnost proti houbám a škůdcům, odolává termitům a různým druhům konzumovaných mořských červů. Je odolný proti opotřebení, odolný proti korozi, tvrdé dřevo, vysoká odolnost. Teak má dobrý celkový výkon a je jedním z mála dřevin, které lze využít k výrobě venkovního nábytku.图片 5.jpg

Obrázek 4.jpg

Hot Tags: 41. cif ratanový nábytek, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé
Dvojice:41. CIFF Garden Sofa Set Další:41. CIFF Patio nábytek

Dotaz

You Might Also Like