Jednoduchý Design sedací souprava

Jednoduchý Design sedací souprava

Hlavní materiál pro tato sedací souprava je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie je charakteristika této série výrobků. Konferenční stolek top je kartáčování olejové povrchové úpravy, aby to bylo jednoduché sady vzhled není jednoduché. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto nastavení pohovka je, že není deformován patentovaný posedu. Tato elegantní sedací souprava je vhodná pro zahrady, terasy a podobně.

Podrobnosti o produktu

Jednoduchý design sedací souprava


图片4.jpg


simple design sofa set

simple design outdoor sofa set

simple design garden sofa set

simple design patio sofa set

simple design hotel outdoor sofa set


Model

HLFSS589

Rámeček

Hliník

Materiál

Vyvložkovány /polycord

Velikost

3 pohovka: 188 * 82 * 65 cm

Jednoduché pohovce: 80 * 82 * 65 cm
Konferenční stolek: 120 * 67 * 32 cm

Balení

KD, 3 sedadlabalíček pohovka s konferenčním stolkem, 2ks/ctn;

jednoduché pohovce2ks/ctn.

Využití místa

Zahrada, terasy apod.Tato sedací souprava patří:

1 *3 sedadlapohovka s polštáři.

2 * sInglepohovka s polštáři.

1 *kávaTabulka shliníknahoře.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál pro tato sedací souprava je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie je charakteristika této série výrobků. Konferenční stolek top je kartáčování olejové povrchové úpravy, aby to bylo jednoduché sady vzhled není jednoduché. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto nastavení pohovka je, že není deformován patentovaný posedu. Tato elegantní sedací souprava je vhodná pro zahrady, terasy a podobně.O Honly:

Jsme profesionální produkci továrny venkovní nábytek luxusní hotel, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, židle stolové sestavy, lehátko, houpačka, atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a kvalitní služby, je naše konzistentní perzistence.图片5.jpg


图片4.jpg

Hot Tags: jednoduchý design sedací souprava
Dvojice:41. CIFF Venkovní nábytek Další:Nejnovější pohovka dekorací

Dotaz

You Might Also Like