41. zahradní stůl CIFF

41. zahradní stůl CIFF

Hlavním materiálem pro tyto stoly je hliník a kouzelný ratan s textilem. Jedná se o náš nově navržený patentovaný produkt: řada kouzelných ratanů, přírodní styl je charakteristikou této řady výrobků. Vybrali jsme čtyři barvy podle výběru zákazníka.

Podrobnosti o produktu

41. zahradní stůl CIFF


Obrázek 4.jpg

41st CIFF garden table set

41st CIFF garden table set design41st CIFF rattan garden table set

41st CIFF rattan garden table set design

41st CIFF latest garden table set design


Modelka HLMWDS912
Rám Hliník
Povrchová úprava Práškové lakování s povrchovou úpravou brusného oleje
Materiál Kouzelný ratan / textil
Barva Tmavě hnědá
Velikost

Stolička: 70 * 73 * 71cm

Boční stůl: ¢ 50 * 41cm

Balení Křeslo: KD, 1ks / ctn; boční stůl: KD, 1ks / ctn.
40'HQ Quty 79 Soupravy
Funkce KD
Použití místa Terasa, balkon, veranda atd.Tato sada židlí obsahuje:

2 * židle s 1 polštář 1 polštář .

1 * postranní stůl s hliníkovým vrchlíkem.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál pro toto stolní souprava je hliníkový a magický ratan s textilní . Jedná se o náš nejnovější návrh patentovaného výrobku: řada kouzelných ratanů , přírodní styl je charakteristikou této řady výrobků. KD design, můžete ušetřit přepravní prostor, instalace je také velmi jednoduchá. Nejobvyklejším místem pro toto nastavení křesla je to, že patentovaná sedačka není deformována. Tento elegantní   stůl   sada je vhodná pro terasu, balkon, verandu a tak dále.Vlastnosti materiálu :

Hliník, který není snadno zkorodovaný v přírodním prostředí, se často používá pro výrobu rámu pro venkovní nábytek kvůli jeho nízké hmotnosti.

PE ratan, hladký a jemný povrch, bohaté barvy. Je to vysoká pevnost, dobrá flexibilita, odolný. Kromě toho má také vodotěsný, opalovací krém, plíseň, můra a další výhody, je dobrý venkovní nábytek materiály. Nábytek vyrobený s ním má prodyšné, pohodlné, snadno se čistí a snadno udržovatelné funkce

Textilní, povrch hladký, čistý textur, hladký a chladný, vynikající prodyšnost. Anti-UV, anti-stárnutí, barevné nezmizí. Je to vysoká pevnost, odolnost proti opotřebení a dlouhá životnost. Voda odolná, snadno se čistí, bez zvláštní údržby, široce používaná v zahradách, plážích, kavárnách a na jiných místech. Textilní barevná odrůda je běžně používaná látka pro venkovní nábytek.图片 5.jpg

Obrázek 4.jpg

Hot Tags: 41st cif zahradní stůl set, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé
Dvojice:Ratanový balkonový stůl Další:Stůl a židle Set

Dotaz

You Might Also Like