Moderní zahradní stůl

Moderní zahradní stůl

Hlavním materiálem tohoto stolu je nerezová a mramorová deska, hlavním materiálem této židle je hliník a textil s plastovým dřevem. Stůl KD a stohovatelné židle, zvýšená nosnost.

Podrobnosti o produktu

Moderní zahradní stůl


图片4.jpg


Modern patio table set

patio table set

patio table

patio table chairs set

patio table and chairs set


Modelka

HLGDS203

Rám

Hliník / nerezová ocel

Materiál

Plastové dřevo / textilene / mramor

Velikost Kulatý stůl: Φ100 * 75 cm

Křeslo: 56 * 60 * 88 cm

Barva Tmavě hnědá

Balení

Tabulka KD, 1 ks / ctn; skládané židle, 4 ks / ctn.

Využití místa

Zahrada, terasa, altán atd.Tato tabulka obsahuje:

1 * kulatý stůl, rám z nerezové oceli s mramorovou deskou.

4 * křeslo, hliníkový rám s plastovým dřevěným madlem.Vlastnosti produktu:

Hlavním materiálem tohoto stolu je nerezová a mramorová deska, hlavním materiálem této židle je hliník a textil s plastovým dřevem. Stůl KD a stohovatelné židle, zvýšená nosnost. Tato moderní stolní souprava je vhodná pro špičkovou hotelovou zahradu, terasu, altán atd.Vlastnosti materiálu:

Hliník, tento materiál není snadno korodován v přírodním prostředí, protože má nízkou hmotnost, obvykle se používá k výrobě rámu venkovního nábytku.


Nerezová ocel 304,tato tvrdost materiálu, vysoká houževnatost, konzervant, je výroba špičkového venkovního nábytku, který se běžně používá.

Textil,plochý povrch, jasná struktura, hladký a chladný, vynikající prodyšnost. Anti-UV, anti-aging, barva nevybledne. Je vysoká pevnost, trvanlivost, dlouhá životnost. Voděodolný, snadno se čistí, bez speciální údržby, široce používaný v zahradách, na plážích, v kavárnách pod širým nebem a na dalších místech. Barevný textil, je běžně používaná tkanina venkovního nábytku.

Plastové dřevo,plastové a dřevěné kompozitní materiály, výhody plastu i dřeva. Je to hladký a jemný povrch, dřevěný vzhled, ale také vyšší než tvrdost plastu. Rozměrová stabilita je dobrá, není snadné vytvořit trhliny, není snadné se ohýbat, snadná údržba. Existuje řada specifikací, barev a vzorů dřeva, ze kterých si můžete vybrat. Je odolný proti korozi, vlhkosti, hmyzu není, není dlouhá houba, netoxický, neznečišťující, nízké náklady na údržbu. Plastové dřevo s vysokou pevností a dlouhou životností je nový typ materiálů pro výrobu venkovního nábytku.图片5.jpg

图片4.jpg


Hot Tags: moderní zahradní stůl, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:High-end Cafe Table Set Další:Ratanový kulatý stůl

Dotaz

You Might Also Like