41. zahradní nábytek CIFF

41. zahradní nábytek CIFF

Jedná se o špičkový výrobek na zahradní nábytek, který používá teak a polykord s hliníkem. Teak je jedním z mála lesa, které lze využít k výrobě venkovního nábytku, za slunečních podmínek a deště vlhké a suché změny nejsou Alice popraskané, dobrá stabilita. Polycord je nový venkovní nábytek s vysokou pevností, dobrou flexibilitou a odolností proti opotřebení.

Podrobnosti o produktu

41. zahradní nábytek CIFF


Obrázek 4.jpg

41. zahradní nábytek CIFF

41. nejnovější zahradní nábytek CIFF

41. nejnovější designový zahradní nábytek CIFF

41. nejnovější zahradní stůl CIFF

41. nejnovější designové zahradní stůl CIFF


Modelka

HLPDS913

Rám

Teak / hliník

Povrchová úprava Práškové lakování

Materiál

Polycord

Barva Černá / tmavě hnědá / světle hnědá / šedá
Velikost Kulatý stůl: 900 × 72 cm
Křeslo : 61 * 59 * 75cm

Balení

Tabulka KD, 1 pc / ctn; židle KD, 2 ks / ctn.

Funkce Leg KD
Použití místa Zahrada, terasa, altán atd.Soubor této tabulky obsahuje:

1 * kolo tabulka s hliníkový vrch.

4 *   křesla s 1 polštářem .Vlastnosti produktu:

Jedná se o špičkový výrobek na zahradní nábytek, který používá teak a polykord s hliníkem. Teak je jedním z mála lesa, které lze využít k výrobě venkovního nábytku, za slunečních podmínek a deště vlhké a suché změny nejsou Alice popraskané, dobrá stabilita. Polycord je nový venkovní nábytek s vysokou pevností, dobrou flexibilitou a odolností proti opotřebení. Tato tabulka nastavená pomocí designu KD, může ušetřit přepravní prostor, instalace je také velmi jednoduchá. Vhodné pro použití v zahradách, terasách a jiných místech.Vlastnosti materiálu :

Teak, dřevěná barva, rovná. Jeho odolnost proti ohybu je dobrá, je deformační koeficient dřeva v nejmenším, za podmínek slunce a deště vlhká a suchá změna není Alice popraskaná, dobrá stabilita. Silná odolnost proti houbám a škůdcům, odolává termitům a různým druhům konzumovaných mořských červů. Je odolný proti opotřebení, odolný proti korozi, tvrdé dřevo, vysoká odolnost. Teak má dobrý celkový výkon a je jedním z mála dřevin, které lze použít k výrobě venkovního nábytku.

Hliník, který není snadno zkorodovaný v přírodním prostředí, se často používá pro výrobu rámu pro venkovní nábytek kvůli jeho nízké hmotnosti.

Polycord, je stále více oblíbeným novým nábytkem pro venkovní nábytek. Je to vysoká pevnost, dobrá flexibilita, odolnost proti opotřebení, dlouhá životnost. Je nejen odolný proti teplu, snadno se vysychá, je odolný proti korozi, proti UV záření, proti stárnutí a specifikacím a bohatým barvám. Použití polycord jako materiálu pro high-end venkovní nábytek se stalo trendem.图片 5.jpg

Obrázek 4.jpg

Hot Tags: 41. CIFF zahradní nábytek, Čína, továrna, výrobci, dodavatelé
Dvojice:Moderní design stolů na terase Další:Venkovní stůl návrhy

Dotaz

You Might Also Like