Jídelna stůl návrhy

Jídelna stůl návrhy

Hlavní materiál pro tuto tabulka sada je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie je charakteristika této série výrobků. Stůl obdélník je kartáčování olejové povrchové úpravy, aby to bylo jednoduché sady vzhled není jednoduché. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto nastavení židle je, že není deformován patentovaný posedu. Tato elegantní stůl set je vhodný pro jídelnu a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Jídelna stůl návrhy


图片4.jpg

   

dining room table designs

dining room table latest designs

latest dining room table designs

latest designs dining room table

designs dining room table


Model

HLFDS914

Rámeček

Hliník

Povrchové úpravyPráškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy

Materiál

Vyvložkovány / polycord

VelikostStůl obdélník: 160 * 90 * 75 cm
Křeslo:54,5 * 55 * 73 cm

Balení

Tabulka KD, 1 pc/ctn; židle KD, 2 KS/ctn.

Využití místa

Jídelna atd.Tato tabulka sada patří:

1 * obdélníkTabulka shorní hliníková.

6 * křesla.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál pro tentotabulkasada je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie je charakteristika této série výrobků.Obdélníkdeska stolu je kartáčování olejové povrchové úpravy, aby to bylo jednoduché sady vzhled není jednoduché. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro tutokřeslonastavení je, že není deformován patentovaný posedu. Elegantnítabulkaset je vhodný pro jídelnu a tak dále.O Honly:

Jsme profesionální produkci továrny venkovní nábytek luxusní hotel, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, židle stolové sestavy, lehátko, houpačka atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a kvalitní služby, je naše konzistentní perzistence.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: jídelna stůl návrhy
Dvojice:Zahradní stůl návrhy Další:Jídelní stůl návrhy

Dotaz

You Might Also Like