Jídelní stůl návrhy

Jídelní stůl návrhy

Hlavním materiálem této tabulky sada je hliníku a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: květu série, petal typ opěradla je charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na transport, instalace je velmi jednoduchá. Tato tabulka sada je unikátní místo: Patentovaný design zasedání nebude deformovaný. Tato elegantní stolní sada je vhodná pro zahrady, terasy, altány a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Jídelní stůl návrhy


图片4.jpg

   

dining table designs

latest dining table designs

dining table latest designs

latest designs dining table

designs dining table


Model

HLFDS904

Rámeček

Hliník

Povrchové úpravyPráškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy

Materiál

Vyvložkovány /polycord

VelikostStůl obdélník: 160 * 90 * 75 cm
Křeslo:56 * 57 * 80 cm

Balení

Tabulka KD, 1 pc/ctn; židleKD, 2 KS/ctn.

Využití místa

Zahrada, terasa, altánatd.Tato tabulka sada patří:

1 * obdélníkTabulka shorní hliníková.

6 * křeslaspolštář.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál tohototabulkasada je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: květu série, petal typ opěradla je charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na transport, instalace je velmi jednoduchá. Tototabulkasada je unikátní místo: Patentovaný design zasedání nebude deformovaný. Elegantnítabulkasada je vhodná pro zahrady, terasy, altánya tak dále.O Honly:

Jsme profesionální produkci továrny venkovní nábytek luxusní hotel, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, židle stolové sestavy, lehátko, houpačka atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a kvalitní služby, je naše konzistentní perzistence.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: jídelní stůl návrhy
Dvojice:Jídelna stůl návrhy Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like