Zahradní stůl návrhy

Zahradní stůl návrhy

Hlavní materiál pro tuto tabulka sada je hliníku a magic ratan, teak, tkaniny, houba. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: Kouzelná ratan série, přírodní styl je charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto nastavení židle je, že není deformován patentovaný posedu. Tato elegantní stůl set je vhodný pro zahradu, terasu, altán a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Zahradní stůl návrhy


图片4.jpg

   

garden table designs

garden table latest designs

latest designs garden table

latest garden table designs

designs garden table


Model

HLMWDS915

Rámeček

Hliník

Povrchové úpravyPráškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy

Materiál

Magic ratan / teak / fabric / houba

VelikostKulatý stůl:Φ80 * 74cm
Křeslo:57 * 58 * 68 cm

Balení

Tabulka KD, 1 pc/ctn; židle KD, 2 KS/ctn.

Využití místa

Zahrada, terasa, altán atd.Tato tabulka sada patří:

1 * kulatého stolu steaková deska.

4 * křesla s polštářem.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál pro tentotabulkamnožina je hliník aMagic ratans teak,Fabric, houba. To je náš nejnovější konstrukce patentovaného výrobku:Magic ratansérie,přírodní stylje charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro tutokřeslonastavení je, že není deformován patentovaný posedu. Elegantnítabulkaset je vhodný pro zahradu, terasu, altán a tak dále.O Honly:

Jsme profesionální produkci továrny venkovní nábytek luxusní hotel, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, židle stolové sestavy, lehátko, houpačka atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a kvalitní služby, je naše konzistentní perzistence.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: zahradní stůl návrhy
Dvojice:Venkovní stůl návrhy Další:Jídelna stůl návrhy

Dotaz

You Might Also Like